Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

pretežno oblačno
Danes bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
6°C | 19°C
torek, 25.10.2016
12°C | 22°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 13°C
petek, 28.10.2016
2°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uspehi mlajših rokometašev


ŠPORT

| |
20.11.2014      9:59
A A

Uspehi mlajših rokometašev


V lanski rokometni sezoni je članska ekipa s 6. mestom dosegla lep končni uspeh, ki so ga z dobrimi rezultati nadgradili tudi v mlajših selekcijah. Letos se člani (še) ne morejo hvaliti z uspehi, zato pa s svojimi rezultati navdušujejo v ostalih selekcijah.


Deli:

Mladinci igrajo v 2. državni ligi. Po osmih odigranih krogih so vodilni na lestvici z doseženimi sedmimi zmagami in le enim porazom. Luka Cigler je dosegel že 63 zadetkov in zaseda drugo mesto na listi  strelcev, Aleksander Kuhar pa je dosegel 53 zadetkov in je šesti strelec lige. Razveseljiv je tudi podatek, da so se je med strelce vpisali že vsi igralci razen obeh vratarjev.

Starejši dečki B so do sedaj odigrali štiri srečanja. Izkupiček so tri zmage in en poraz, kar jih uvršča na drugo mesto prvenstvene lestvice. Trajče Janev je do sedaj dosegel 20 zadetkov in zaseda osmo mesto med strelci, deveto mesto pa si delita Filip Eisenkoler in Blaž Kovač, ki sta dosegla po 19 zadetkov. Razen obeh vratarjev, so tudi pri tej selekciji vsi igralci že dosegli zadetke.

Mlajši dečki A so odigrali tri srečanja in dosegli tri zmage. Z ekipo iz Šmartnega si delijo prvo mesto, v naslednjem krogu pa bodo odigrali veliki derbi za vodilno mesto na lestvici. Med strelci izstopa Mitja Janc, ki si z 19. doseženimi zadetki deli drugo mesto na listi strelcev. Fantje navdušujejo z lepo, hitro in domiselno igro v napadu, medtem ko v obrambi s kolektivno in borbeno igro nasprotnikom ne dovolijo lahkih strelov proti svojemu golu. Na vratih pa te strele uspešno zaustavljata Valerij Kadilnik in Vid Kolar, saj sta skupaj prejela le 30 zadetkov, medtem ko so jih fantje v napadu dosegli 72.

Mlajši dečki B so zmagali vse tri tekme, ki so jih odigrali in vodijo na prvenstveni lestvici. Dosegli so že 99 zadetkov, medtem ko so jih prejeli le 42. Med strelci sta najuspešnejša Mitja Janc in Leon Gregorič, a tudi ostali fantje dosegajo zadetke v raznovrstni igri v napadu. Z borbeno igro v obrambi silijo nasprotnike v napake in  jih v hitrih nasprotnih napadih tudi uspešno kaznujejo.

Potrebno je pohvaliti tudi trenerje vseh selekcij, ki z načrtovanim in strokovnim delom uspešno razvijajo sposobnosti mladih rokometašev, ter jim na tekmah ponudijo dovolj priložnosti, da pridobljeno znanje prikažejo tudi na igrišču.

Mlajši naj nadaljujejo s takšnim tempom, člani pa bodo morali dodati še svoj prispevek, k uspešnemu zaključku prvega dela sezone.  

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNI KLUB SEVNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ROKOMETNI KLUB SEVNICA
ROKOMETNI KLUB SEVNICA
TRG SVOBODE 0042
Tel:
Grajske novice
Številka: 112 AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
28.10.2016 | Družabni dogodki
Osrednja slovesnost ob prazniku KS Šentjanž
01.10. - 31.10.2016 | Ostalo
Razstava likovnih del Jožeta Barachinija

Bodite prvi pri oddaji mnenja.