Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna, popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-6°C | 0°C
torek, 17.01.2017
-3°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-6°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-10°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-14°C | -2°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 10h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-6°C
0°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Smučarski sejem v Sevnici spet uspel


ŠPORT

| |
16.12.2013      23:29
A A

Smučarski sejem v Sevnici spet uspelDeli:

Športno društvo Atraktiva je v petek, 13., in soboto, 14. decembra, v spodnjih prostorih Gasilskega doma Sevnica organiziralo že 8. tradicionalni smučarski sejem. V komisijski prodajalni je bilo več kot 400 kosov rabljene smučarske opreme, največ za otroke: smuči, pancarjev, čelad, palic in oblačil. Nekaj je bilo tudi opreme za deskanje na snegu in celo za tek na smučeh. Vsako leto se količina in raznovrstnost ponudbe povečujeta, zato nas veliko zadovoljnih prodajalcev in kupcev spodbuja in daje pozitivno energijo, da bomo tradicionalni smučarski sejem organizirali tudi v prihodnje, verjetno drugje v večjih prostorih.

Za podporo pri izpeljavi sejma se zahvaljujemo KŠTM Sevnica in Občini Sevnica.

Vsem ljubiteljem smučanja želimo obilo užitkov na belih strminah ter a(tra)ktivno, zdravo in srečno 2014! Se vidimo na smučarskem sejmu prihodnje leto!


Ekipa ŠD Atraktiva

www.atraktiva.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.