Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

oblačno
Danes bo večinoma oblačno ali megleno, predvsem v višjih legah severne Slovenije in na Primorskem bo pretežno jasno. Pihala bo šibka do zmerna burja, ki se bo proti večeru krepila. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 0, na Primorskem do 8 stopinj C.
-7°C | -4°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 1°C
petek, 27.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 28.01.2017
-10°C | 4°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
-7°C
-4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NA KRŠKEM NOVOLETNEM TEKU SEVNIŠKI ATLETI DO ......


ŠPORT

| |
22.12.2015      8:06
A A

NA KRŠKEM NOVOLETNEM TEKU SEVNIŠKI ATLETI DO SEDMIH MEDALJSevniški atletki na startu 4-kilometrskega teka
Sevniški atletki na startu 4-kilometrskega teka
Deli:

V soboto  je krški Triatlon klub organiziral že osmi novoletni tek, na katerem se je kljub meglenemu jutru zbralo veliko število tekačev. Sevniški atleti so nastopili na treh razdaljah: na 10 kilometrskem teku, najbolj množična sevniška zasedba je bila teku na 4 km, najmlajši pa so se udeležili osnovnošolskega teka na 1 km. Skupaj so dobili sedem odličij, kar je dobra popotnica za prihajajoče leto. Med osnovnošolci sta v svoji starostni skupini zmagala Živa Slapšak in Timotej Krašovec, Tomaž Sešlar je bil med dečki starimi od 12-14 let drugi.  Na štirikilometrski progi sta Lea Haler v ženski konkurenci in Miha Povšič v moški pritekla na drugo mesto. Nika Dobovšek in Mitja Kurnik sta bila četrta, Ajda Slapšak in Tomi Bajc pa sta zasedla peto mesto. Tomaž Sešlar je bil na štirikilometrski progi deveti, Janja Košar pa je končala na 13. mestu. Na desetkilometrski progi sta sevniške barve zastopala Mateja Jazbec in Dušan Krašovec. Mateja je v svoji kategoriji zasedla tretje mesto, med tem ko je bil Dušan drugi.

 

AK Sevnica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.