KMN Sevnica U21: Sevničani bodo branili ......

| |
31.03.2014      10:15

KMN Sevnica U21: Sevničani bodo branili naslov državnih prvakov

KMN Sevnica je prvi finalist v državnem prvenstvu v kategoriji U21, saj so na povratnem srečanju ponovno remizirali z vrstniki iz Kobarida in za voljo gola več doseženega v gosteh napredovali v finale. KMN SEVNICA : KMN OPLAST KOBARID 1:1 (0:0)

Sevniški podmladek je začel v postavi Krnc, Martić, Nečemer, Škorić in Seničar na golu. Njihovi streli v prvem polčasu niso zadeli želenega cilja, vse žoge so zletele mimo vrat. Mladinci KMN Oplast Kobarida so poskušali iz pol protinapadov. Seničar je bil dobro razpoložen v sevniških vratih, ubranil je nevarne strele Vulikića in Zalaščka.

V drugem polčasu so Sevničani ponovno prevzeli pobudo v 28. minuti pa so prišli do vodstva. Po strelu Kuglerja je žoga prišla do kapetana Krnca, ki mu iz bližine ni bilo težko zadeti. Po prejetem zadetku se je Oplast prebudil. Odločneje so krenili proti sevniškim vratom in v 30. minuti izvedli uigrano akcijo iz kota, kjer so po strelu kapetana Vulikića prišli do izenačenja. Nato pa sta obe ekipi tekmovali kdo bo zapravil lepšo priložnost na tekmi. V 37. minuti sta obe ekipi zapravili strel iz 10-metrovke. Vse pohvale si zasluži sevniški čuvaj mreže, saj je obranil ''neubranljivo''.

V finalu jih čaka ekipa FSK Stripy Inštalacije Derlink, ki je bila v dveh srečanjih boljša od FC Litije. Žreb je določil da se bo prva tekma igrala v nedeljo 6.4.2014 ob 14:30 v ŠD Sevnica.