KMN Sevnica: ponovno so v pogonu bile vse tri ......

17.02.2014      9:48

KMN Sevnica: ponovno so v pogonu bile vse tri selekcije

Članom točka, mladinci 1. v svoji skupini, kadeti že končali sezono

ČLANI 1. SLOVENSKA FUTSAL LIGA

V 1. slovenski futsal ligi so Sevničani gostili aktualne državne prvake FC Litijo. Lepo napolnjena domača športna dvorana je videla borbeno predstavo sevniških malonogometašev, ki so prišli do zaslužene točke. Po polovici tekem je kazalo še boljše, saj je Sevnica ob polčasu vodila z zadetkom Kranjčeviča. Litijani so v drugem polčasu zaigrali z vratarjem v polju in preko Vrhovca uspeli izenačiti in do konca tekme je ostalo 1:1. Z osvojeno točko so Sevničani še ohranili možnosti, da se prebijejo na drugo mesto prvenstvene lestvice, ki neposredno vodi v polfinale državnega prvenstva.

DRŽAVNO MLADINSKO PRVENSTVO U21
Aktualni mladinski državni prvaki stopnjujejo formo. Na zadnji tekmi so dosegli kar 16 zadetkov in po ugodnem razpletu na ostalih tekmah že osvojili 1. mesto v svoji skupini. Po končanem skupinskem delu bodo na sporedu polfinalni obračuni in vse kaže na ponovitev lanskega polfinalnega para med Sevnico in Kobaridom.

DRŽAVNO KADETSKO PRVENSTVO U18
Sevniški kadeti so se s porazom proti Dobovcu poslovili od letošnje sezone. Na zadnji tekmi so fantje pokazali napredek v vseh prvinah igre, kar je izpodbudno za delo v naprej. V omenjenem tekmovanju nastopa 21 ekip, ki so razdeljene v 4. skupine. Sevničani so v svoji skupini A zasedli 3. mesto. Po besedah trenerja Tomaža Blatnika, ki je v letošnjem letu prevzel kadetsko selekcijo, bo potrebno še veliko dela, da se bodo lahko v lanskem letu prebili med 8 najboljših v Sloveniji.