KMN Sevnica končnica: po tretjem porazu boj ......

| |
07.04.2014      11:48

KMN Sevnica končnica: po tretjem porazu boj za tretje mesto

V prvem polčasu tretje polfinalne tekme med ekipama KMN Sevnica in KMN Oplast Kobarid smo v Sevnici videli dva zadetka. Že v 3. minuti so prek Ručne povedli gostje iz Kobarida, štiri minute pozneje pa je Kurtić izenačil na 1:1.

Škorić in Kurtić blizu zadetka

Do konca prvega dela smo videli še nekaj lepih priložnosti, Sevničani so prevzeli pobudo in dvakrat nevarno streljali - Škorić je v 19. minuti zadel vratnico, izjemno priložnost za drugi sevniški zadetek pa je v zadnji sekundi prvega dela imel tudi Kurtić. Njegov strel je gostujoči vratar ubranil in polčas se je končal z rezultatom 1:1.

Živahen drugi polčas, Sevničani obstali pred previsoko oviro

V drugem delu se je nadaljeval živahen futsal. Sevničani so lovili izenačenje in ga ulovili v 36. minuti, ko je po lepi akciji z desne strani in podaji v sredino ter s strelom z levico na 2:2 znižal Martič. A le en napad je bil dovolj, da so še v isti minuti gostje povedli z 2:3, ko je bil uspešen Vulikič. Sevničani, ki so drugi polovici drugega polčasa igrali z igralcem vratarjem Kurtičem, so po zanj neposrednem rdečem kartonu v končnici srečanja igrali brez strelca prvega zadetka za domače in srečanje se je končalo s tretjo zmago Kobarida.

V petek za tretje mesto

Sevničani so tako po dveh porazih v Kobaridu izgubili še v domači dvorani, že v petek pa jih čaka boj za tretje mesto z ekipo Puntarja.