KMN Sevnica končnica: Oplast tudi v drugo ......

| |
02.04.2014      12:14

KMN Sevnica končnica: Oplast tudi v drugo boljši na svojem parketu

V torek sta bila na sporedu drugi polfinalni tekmi v 1. Slovenski futsal ligi. Oslabljeni Sevničani so še drugič klonili proti KMN Oplast Kobaridu, ki zdaj v zmagah vodi 2:0. KMN OPLAST KOBARID : KMN SEVNICA 6:3 (3:0)

Na Kobaridškem parketu se sevniški malonogometaši na znajdejo najbolje. Začeli so v krču, Oplast pa je to izkoristil in v 13. minuti je bilo že 3:0. Posavci so se priigrali ogromno priložnosti, vendar bili pri zaključku akcij  ne zbrani, njihovi streli so končali za golom, ostalo pa je obranil Bratić.

Ko je v drugem polčasu Ručna povišal na 4:0, se je trener Sevnice odločil za igro z vratarjem. Z dvema zadetkoma v 26. minuti so se vrnili v igro. Nato bili blizu tretjemu zadetku, vendar se je Oplast obranil in dosegel še dva zadetka. Končni izid pa je postavil Kranjčevič. Za kaj več je zmanjkalo nekaj športne sreče.

Mitja Jontez, trener KMN Sevnica:
»Nič še ni izgubljeno. Prvi bomo, ki bomo naredili preobrat. V Sevnici ekipo Oplast čaka pravi pekel. Odločeni smo, da pridemo nazaj v Kobarid. Povsem smo načeti, saj igramo kar v ritmu Lige NBA petek, nedelja, torek. Tudi zato mojim igralcem poklon do poda!«

Serija tekem se sedaj seli v sevniško dvorano. Prva je na sporedu že v petek 4.aprila, kjer Sevničanom šteje samo zmaga, ki jih ohranja v igri za polfinale.