15°C

KMN Sevnica 1.SFL: Člani prigarali točko

| |
16.12.2013      9:25

Za nami je 9. kolo 1. Slovenske futsal lige. Kljub remiju so Sevničani povečali prednost za zasledovalci in ostajajo na tretjem mestu. KMN DOBOVEC : KMN SEVNICA 1:1 (0:0)

Ekipa iz Rogatca še nima zagotovljenega mesta v končnici. Trener Sevnice Mitja Jontez je opozarjal, da KMN Dobovec stopnjuje formo in je v svoji dvorani težko premagljiv. V prvem polčasu se mreži nista zatresli. V drugem polčasu pa sta na sceno stopila Uroša. Za domače je v 21. minuti zadel Uroš Kroflič, za goste pa v 23. minuti Uroš Martić. Domačini so z agresivno in na momente grobo igro poskušali priti do vseh treh točk, vendar sevniška obramba tega ni dovolila. Posavci svojih priložnosti niso uspeli izkoristiti, kot je to bili na prvem medsebojnem srečanju. Z odličnimi obrambami se je ponovno izkazal Govekar, ki je ponovno dokazal zakaj sodi med naboljše vratarje v Sloveniji.

Zadnja tekma v tem letu bo 20. decembra v domači dvorani proti Puntarju. Po tekmi pa vas že sedaj vabijo na silvestrovanje s KMN Sevnico.

Preostali rezultati 1. SFL, 9. krog, 13.12.
KMN Bronx Škofije – KMN Oplast Kobarid 3:5 (1:3)
1:0 Grželj (7.), 1:1 Sovdat (11.), 1:2 Sovdat (17.), 1:3 Zorč (18.), 1:4 Vulikič (26.), 1:5 Krivec (28.), 2:5 Mirkovič (32.), 3:5 Sironič (38.)
KMN Puntar – FC Litija 3:5 (3:3)
0:1 Pertič (8.), 1:1 Malenšek (10.); 2:1 Štendler (12.), 2:2 Ručna (13.), 2:3 Pantić (14.), 3:3 Štendler (15.), 3:4 Simeunovič (22.), 3:5 Vrhovec (40.)
KMN Velike Lašče – RE/MAX Brezje Maribor 4:0 (1:0)
1:0 Kitić (20.), 2:0 Drobnič (26.), 3:0 Kitić (35.), 4:0 Klarić (40.)