jasno

JU-JITSU, IPPONU PONOVNO MEDALJE

| |
09.04.2014      8:22

V nedeljo 6.4.2014 so se tekmovalci DBV Ippon udeležili tekmovanja v Ju-jitsu, ki ga je organizirala Ju-jitsu zveza Slovenije in Policijski klub borilnih veščin iz Celja

Finale Slovenije v ju jitsu tehnikah, Maša MEDVEŠEK 2. mesto

JU-JITSU, IPPONU PONOVNO MEDALJE NA PRVENSTVU SLOVENIJE

MAŠA MEDVEŠEK, IRMA PIRC in DOMEN BOŽIČ, nosilci medalj

V nedeljo 6.4.2014 so se tekmovalci DBV Ippon udeležili tekmovanja v Ju-jitsu, ki ga je organizirala Ju-jitsu zveza Slovenije in Policijski klub borilnih veščin iz Celja.  Tekmovanje se je štelo za državno prvenstvo v Ne-wazi-parterju,  in ju-jitsu  tehnikah za mlade do 14 let.

V tekmovanju za državnega prvaka v Ne wazi je Domen BOŽIČ osvojil 3. mesto med mladinci do 70 kg.

Med članicami je s prestopom v višjo kategorijo do 70 kg v Ne wazi, naša tekmovalka  Irma PIRC osvojila 2. mesto.

Med mladimi do 14 let je v tehnikah  dosegla odličen uspeh mlada Maša MEDVEŠEK. V 4. kolu je na tem tekmovanju osvojila 3.mesto. S tem pa je postala tudi najuspešnejša tekmovalka Ippon-a in v skupni razvrstitvi za slovenski pokal osvojila srebrno medaljo