Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodni Sloveniji precej jasno, drugod pa večinoma oblačno ali megleno. Pihala bo šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -11, na Primorskem malo nad 0 stopinj C.
-7°C | -4°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-6°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-7°C | -3°C
sobota, 28.01.2017
-12°C | 3°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.1.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-7°C
-4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Gimnastično društvo Sevnica nehalo delovati


ŠPORT

| |
14.01.2013      22:49
2
A A

Gimnastično društvo Sevnica nehalo delovatiDeli:

Vse do leta 1997 je gimnastika v Sevnici delovala kot sekcija v sklopu velike športne družine TVD Partizan, slabe razmere v že porušenem domu so bile glavni vzrok, da so se člani na ustanovnem občnem zboru  17. oktobra 1997 odločili za samostojno pot in kot Gimnastično društvo nadaljevali treniranje v šolskih telovadnicah.

Društvo je vsa ta leta omogočalo kakovostno vadbo predvsem najmlajšim članom s strokovnimi kadri, ki so vsako leto utrjevali svoje znanje na strokovnih seminarjih. Na začetku leta lani so člani društva podali pobudo za primerno praznovanje 100-letnico sokolskega gibanja v Sevnici. Za to poslanstvo je bilo edino primerno Športno društvo Partizan kot pravni naslednik predvojnega Sokolskega društva, zato smo se odločili, da vso dejavnost prenesemo pod okrilje ŠD Partizan in s povečanim številom strokovnih kadrov še kakovostneje nadaljujemo delo z mladimi telovadci in malo manj mladimi rekreativci.

Da je bila naša odločitev pravilna, dokazujejo naše aktivnosti v letu 2012 s povečanim številom članstva in tudi z uspešno manifestacijo športa na novembrski prireditvi.

Konec preteklega leta je po 15 letih uspešnega dela s sklepom občnega zbora Gimnastično društvo Sevnica nehalo delovati, z željo, da bi kot aktivni člani ŠD Partizan svoje športno poslanstvo še uspešneje nadaljevali.

 Borut Bizjak
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Miran Grubenšek
Miran Grubenšek Se strinjam0 Se ne strinjam0
Tudi jaz bi prenehal delovati in se vsedel na TR, kjer je ostala gora denarja od prodaje zemljišča pri Šparu, marsikaj zaudarja........... vsaaka r.....pride na svoj ....WC. Ciao.

29.01.2013 ob 19:15:53 Odgovor Prekliči
Marjanca Pečar
Marjanca Pečar Se strinjam0 Se ne strinjam0
Spoštovani!
Gimnastično društvo so bili edini, ki smo bili pripravljeni prevzeti delovanje ŠD Partizana. V lanskem letu smo naredili dve veliki stvari. Ena je prireditev Vse sokolski zlet, ki je bil povezan s 100 letnico delovanja društva in drugo zadevo - Izdaja knjige. Moje mnenje je, da se je članstvo društva ŠD Partizan s člani ŠD Gimnastike samo obogatilo. Vsekakor pa ste bili na zadnji seji ŠD Partizana povabljeni, da se društvu pridružite. Vabimo vas še v nadalnje. Pustite pa da delamo dobro in v dobro ljudi. Finančno poročilo bo pojasnjeno na seji društva.
Marjanca Pečar, Predsednica ŠD Partizan

30.01.2013 ob 15:01:25
2 komentarjev
Stran


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.