FUTSAL 1.SFL : KMN SEVNICA EDINA ŠE NE ......

| |
21.10.2013      10:48

FUTSAL 1.SFL : KMN SEVNICA EDINA ŠE NE PORAŽENA EKIPA

V petek 18. oktobra smo v sevniški dvorani spremljali 4. kolo 1. Slovenske futsal lige med ekipama KMN Sevnice in KMN Bronx Škofije. Domači vratar je bil ponovno dobro razpoložen, Škorić pa je poskrbel za veselje sevniških navijačev.

KMN SEVNICA : KMN BRONX ŠKOFIJE 1:1 (0:1)

Škofjoti so začeli silovito. Že v prvi minuti bi lahko prišli v vodstvo, vendar jim je Govekar že na začetku srečanja dal vedeti, da ga bo težko premagati. Domačini so igrali v krču, igra ni stekla, težko so si priigrali priložnost za strel. V 12. minuti so gostje prišli v vodstvo. Zadel je Radišković. V zadnjih minutah prvega polčasa bi lahko Škorić rezultat poravnal, ampak je njegov strel končal v prečki.

V drugem polčasu so Sevničani poskušali priti do izenačenja, vendar so gostje odlično držali žogo v svojjih nogah. Predvsem sta preigravala Radiškovič in Grželj, Kapun pa je poskušal s streli od daleč. V 32. minuti pa je zahromelo v sevniški dvorani, saj je Škoriću uspelo s strelom pod prečko zatresti gostojočo mrežo. Do konca tekme sta ekipi imeli priložnosti za zmago, ostalo pa je pri neodločenem izidu.

Ekipa KMN Sevnice:
Matej Zakšek, Denis Govekar, Uroš Martić, Jan Nečemer, Žan Tomažič, Irnes Škorić, Nenad Kurtić, Ševzet Mehić, Matej Kranjčevič, Sebastijan Šribar, Denis Isić.

Sponzor domače tekem je bil KIWI SHOP Janez Imperl s.p.

Preostali rezultati v 1. SFL, 4. krog, 18.10.
FC Litija - KMN Oplast 3:5 (3:0)
1:0 Simič (5.), 2:0 Osredkar (6.), 3:0 Vrhovec (11.), 3:1 Ručna (23.), 3:2 Ručna (30.), 3:3 Ručna (32.), 3:4 Ručna (39.), Kusterle (40.)

RE/MAX Brezje Maribor - KMN Puntar 3:3 (2:1)
1:0 Drame (9), 2:0 Fideršek (10.), 2:1 Laharnar (14.), 2:2 Žarić (26.), 2:3 Kragelj (28.), 3:3 Šabeder (33.)

KMN Velike Lašče - KMN Dobovec Trgovine Jager 1:3 (1:0)
1:0 Kličić (10.), 1:1 D. Kugler (27.), 1:2 Lojen (36.), 1:3 Marot (38.)