Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodni Sloveniji precej jasno, drugod pa večinoma oblačno ali megleno. Pihala bo šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -11, na Primorskem malo nad 0 stopinj C.
-7°C | -4°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-6°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-7°C | -3°C
sobota, 28.01.2017
-12°C | 3°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.1.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-7°C
-4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

FINALE DP V FULL CONTACTU


ŠPORT

| |
25.06.2014      10:31
A A

FINALE DP V FULL CONTACTU


Sevniškim kickboksarjem 3 zlate medalje v Full contactu


Finale v Full contactu
Finale v Full contactu
Deli:

V torek 24. Junija 2014 je Klub tajskega boksa Brežice v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije vzorno organiziral finale Državnega prvenstva v Full contactu, Low kicku in K1-r disciplini. Prvenstvo se je odvijalo v dvorani Termalne Riviere, DP pa so se udeležili tudi člani Kluba borilnih veščin Sevnica. Tekmovalci, bolje rečeno gladijatorji v ringu so bili dobro pripravljeni, njihove borbe pa so bile zelo atraktivne in prava paša za oči. Med boji je bilo videnih tudi nekaj nockautov, vendar brez vidnejših posledic. Zmage so se veselili tudi v sevniškem taboru saj so naslov državnega prvaka osvojili med mladinci do 75 kg Robert Pavčnik, med člani pa Januš Prašnikar do 86 kg in Gašper Zajc nad 91 kg. Po koncu finalnih nastopov je Tekmovalna komisija KBZS razglasila še zmagovalce v končni razvrstitvi vseh štirih kickboxing turnirjev za DP.  Rezultate bomo objavili naknadno, ko bodo s strani KBZS dokončni. KBV Sevnica je za letos bogatejša za dodatne 3 zlate  medalje z DP. Robertu Pavčniku, Janušu Prašnikarju in Gašperju Zajcu pa gredo vse čestitke za njihov izjemen nastop in borbenost.

Pregled uvrstitev članov KBV Sevnica:

1. PAVČNIK Robert, FC – 75 kg mladinci

1. PRAŠNIKAR Januš, FC – 86 kg člani

1. ZAJC Gašper, FC + 91 kg člani

S tekmovanja poročal Jurij Orač, trener kickboxinga A
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Klub borilnih veščin Sevnica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Klub borilnih veščin Sevnica
Klub borilnih veščin Sevnica
Kozjanska ulica 11
Tel:040 986 262
Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.