Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-12°C | -1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
torek, 24.01.2017
-8°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-9°C | 1°C
četrtek, 26.01.2017
-8°C | 1°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-12°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

DVA NASLOVA DRŽAVNIH PRVAKOV


ŠPORT

| |
25.04.2016      13:45
A A

DVA NASLOVA DRŽAVNIH PRVAKOVDeli:
V soboto se je v Trebnjem odvilo drugo kolo državnega prvenstva v kickboxingu za discipline point-fighting, kick-light, low-kick, full-contact in k1-r. 2. kolo državnega prvenstva pa ni bil edini dogodek, ki se je odvil v Trebnjem. KBZS in Klub borilnih veščin fearless fighters so poskrbeli, da so se najboljši borci v ringu pomerili na 2. Trebnje fight night.  Ob svečani otvoritvi tekmovanja, na katerem je v disciplinah point-fighting, kick-light, low-kick, full-contact in k1-r sodelovalo kar 266 borcev in bork iz 24 klubov, je zbrane nagovoril predsednik Kickboxing zveze Slovenije Vladimir Sitar, ki je izrekel dobrodošlico vsem tekmovalcem in njihovim trenerjem. Drugega kola DP so se udeležili tudi mladinci in člani Kluba borilnih veščin Sevnica. Kljub nepopolni sestavi, so sevniški kickboksarji uspešno opravili svojo nalogo. Najboljši tekmovalec KBV Sevnica pa je bil Robert Pavčnik, ki je za svoj rojstni dan dobil najlepše darilo: v ring disciplini Low kick – 71 kg je osvojil naslov državnega prvaka, v Kick lightu pa je osvojil 1.mesto in se bo v naslednjem zadnjem  kolu v Novi Gorici pomeril za naslov državnega prvaka tudi v tej disciplini. Člani KBV Sevnica so tako osvojili kar dva naslova državnega prvaka, poleg Roberta še Žiga Žveglič v Full contactu -81 kg. Dobro izhodišče pa imajo za zadnjo preizkušnjo konec maja v Novi Gorici tudi ostali člani, ki so včeraj stali na stopnicah za najboljše: Cesar Teja, Žičkar Tim, Spaseski Aleksandra,  Pečnik Blaž, Kuzem Rok, Crnič Maruša in Kmetec Gregor.  S tem dogodkom so bile v Trebnjem podeljene prve medalje za državne prvake. Nedvomno pa gre velika zahvala prav zlatemu sponzorju kluba, podjetju Tanin Sevnica d.d., ki je omogočil, da so se lahko člani KBV Sevnica sploh udeležili tega prvenstva in častno zastopali sevniške barve kluba. Zahvala gre tudi vsem medijem, ki redno obveščajo javnost o uspehih karateistov in kickboksarjev, članov KBV Sevnica, z njihovih tekmovanj doma in po svetu. 

Naslov državnega prvaka za l. 2016 v ring disciplinah sta osvojila:

1. Žiga Žveglič, člani full-contact, -81 kg; KBV Sevnica

1. Robert Pavčnik, člani, low-kick -71 kg; KBV Sevnica

Pregled ostalih uvrstitev (trenutna) članov KBV Sevnica z 2. kola DP v disciplini Kick-light:

1. Pavčnik Robert, člani, kick-light -71 kg;

1. Cesar Teja, mladinke, kick-light -65 kg;

2. Žičkar Tim, člani, kick-light -89 kg;

2. Spaseski Aleksandra, mladinke, kick-light -55 kg;

2. Cesar Teja, mladinke, kick-light -60 kg;

3. Spaseski Aleksandra, mladinke, kick-light -60 kg;

3. Pečnik Blaž, člani, kick-light -69 kg;

3. Kuzem Rok, člani, kick-light -69 kg;

3. Pečnik Blaž, člani, kick-light -74 kg;

3. Crnič Maruša, člamice, kick-light -60 kg;

3. Kmetec Gregor, člani, kick-light -94 kg;

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Klub borilnih veščin Sevnica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Klub borilnih veščin Sevnica
Klub borilnih veščin Sevnica
Kozjanska ulica 11
Tel:040 986 262
Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.