ČETA MITJE JONTEZA NADALJUJE ZMAGAVALNI POHOD ......

| |
04.03.2013      9:28

ČETA MITJE JONTEZA NADALJUJE ZMAGAVALNI POHOD V 2.SFL

V predzadnjem krogu druge Slovenske futsal lige so Sevničani zmagali še osmič zapored. Gostje iz Velikih Lašč so v 12. minuti vodili že s 0:3 nato pa so Sevničani na krilih Pešca rezultat preobrnili v svojo korist in zmagali z 10:5.

Sevničani so si v prvih 10 tih minutah priigrali kar nekaj priložnosti, vendar gostujočega vratarja niso uspeli premagati. Velike Lašče so svoje priložnosti iskale iz protinapadov in z nekaj sreče kar trikrat premagale Zakška. Zaostanek Posavščane ni zmedel, Pešec ter Kranjčevič pa sta potrebovala le dve minuti, da sta rezultat poravnala. Do konca polčasa je zadel še Nečemer, minuto zatem pa smo videli še avtogol Marolta.

Drugi polčas še prav tako ni začel po željah domačega trenerja Jonteza, saj so gostje znižali rezultat že v 24 minuti. Sevničani so nadaljevali z agresivno igro, ki je obradila sadove v 27 minuti. Po zadetku Kurtića se je v isti minuti še tretjič med strelce vpisal Pešec. Minuto zatem so goste uspeli rezultat znižati, potem pa jim je zmanjkalo moči. Sevničani so to izkoristili in do konca tekme so se golov veselili še Martič, Koprivnjak ter Isić.

Igralci na tekmi:
Matej Zakšek, Mirnes Joldić, Jan Nečemer, Denis Isić, Uroš Martič, Luka Koprivnjak, Nenad Kurtić, Matej Kranjčevič, Mitja Drame, Gregor Pešec, Damjan Kos, Denis Balagić

KADETI KONČALI NA 4. MESTU

V soboto se je za sevniške kadete končalo tekmovanje v Državnem prvenstvu U18. Na zadnji tekmi so morali priznati premoč gostov iz Oplotnice s 1:3. Edini zadetek za domačine je prispeval Jan Mlakar.

Pohvala fantom za prikazane nastopein končno četrto Mesto v skupini U18 A.