Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.10.2016

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem okoli 18 stopinj C.
9°C | 12°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
1°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
6°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ČETA MITJE JONTEZA NADALJUJE ZMAGAVALNI POHOD ......


ŠPORT

| |
04.03.2013      9:28
A A

ČETA MITJE JONTEZA NADALJUJE ZMAGAVALNI POHOD V 2.SFL


V predzadnjem krogu druge Slovenske futsal lige so Sevničani zmagali še osmič zapored. Gostje iz Velikih Lašč so v 12. minuti vodili že s 0:3 nato pa so Sevničani na krilih Pešca rezultat preobrnili v svojo korist in zmagali z 10:5.


Deli:
Sevničani so si v prvih 10 tih minutah priigrali kar nekaj priložnosti, vendar gostujočega vratarja niso uspeli premagati. Velike Lašče so svoje priložnosti iskale iz protinapadov in z nekaj sreče kar trikrat premagale Zakška. Zaostanek Posavščane ni zmedel, Pešec ter Kranjčevič pa sta potrebovala le dve minuti, da sta rezultat poravnala. Do konca polčasa je zadel še Nečemer, minuto zatem pa smo videli še avtogol Marolta.

Drugi polčas še prav tako ni začel po željah domačega trenerja Jonteza, saj so gostje znižali rezultat že v 24 minuti. Sevničani so nadaljevali z agresivno igro, ki je obradila sadove v 27 minuti. Po zadetku Kurtića se je v isti minuti še tretjič med strelce vpisal Pešec. Minuto zatem so goste uspeli rezultat znižati, potem pa jim je zmanjkalo moči. Sevničani so to izkoristili in do konca tekme so se golov veselili še Martič, Koprivnjak ter Isić.

Igralci na tekmi:
Matej Zakšek, Mirnes Joldić, Jan Nečemer, Denis Isić, Uroš Martič, Luka Koprivnjak, Nenad Kurtić, Matej Kranjčevič, Mitja Drame, Gregor Pešec, Damjan Kos, Denis Balagić

KADETI KONČALI NA 4. MESTU

V soboto se je za sevniške kadete končalo tekmovanje v Državnem prvenstvu U18. Na zadnji tekmi so morali priznati premoč gostov iz Oplotnice s 1:3. Edini zadetek za domačine je prispeval Jan Mlakar.

Pohvala fantom za prikazane nastopein končno četrto Mesto v skupini U18 A.

Igrali so:
David Pečnik, Tomažin Tim, Jan Mlakar, Urban Šribar, Andrej Kožar, Alen Vindergar, Domen Kerin

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: 112 AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5
28.10.2016 | Družabni dogodki
Osrednja slovesnost ob prazniku KS Šentjanž
01.10. - 31.10.2016 | Ostalo
Razstava likovnih del Jožeta Barachinija
Pokaži več
Skrij
Pokaži več
Skrij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.