Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-5°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-11°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-15°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-14°C | -3°C
ponedeljek, 23.01.2017
-13°C | 0°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 5h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-5°C
-2°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ČETA MITJE JONTEZA NADALJUJE ZMAGAVALNI POHOD ......


ŠPORT

| |
04.03.2013      9:28
A A

ČETA MITJE JONTEZA NADALJUJE ZMAGAVALNI POHOD V 2.SFL


V predzadnjem krogu druge Slovenske futsal lige so Sevničani zmagali še osmič zapored. Gostje iz Velikih Lašč so v 12. minuti vodili že s 0:3 nato pa so Sevničani na krilih Pešca rezultat preobrnili v svojo korist in zmagali z 10:5.


Deli:
Sevničani so si v prvih 10 tih minutah priigrali kar nekaj priložnosti, vendar gostujočega vratarja niso uspeli premagati. Velike Lašče so svoje priložnosti iskale iz protinapadov in z nekaj sreče kar trikrat premagale Zakška. Zaostanek Posavščane ni zmedel, Pešec ter Kranjčevič pa sta potrebovala le dve minuti, da sta rezultat poravnala. Do konca polčasa je zadel še Nečemer, minuto zatem pa smo videli še avtogol Marolta.

Drugi polčas še prav tako ni začel po željah domačega trenerja Jonteza, saj so gostje znižali rezultat že v 24 minuti. Sevničani so nadaljevali z agresivno igro, ki je obradila sadove v 27 minuti. Po zadetku Kurtića se je v isti minuti še tretjič med strelce vpisal Pešec. Minuto zatem so goste uspeli rezultat znižati, potem pa jim je zmanjkalo moči. Sevničani so to izkoristili in do konca tekme so se golov veselili še Martič, Koprivnjak ter Isić.

Igralci na tekmi:
Matej Zakšek, Mirnes Joldić, Jan Nečemer, Denis Isić, Uroš Martič, Luka Koprivnjak, Nenad Kurtić, Matej Kranjčevič, Mitja Drame, Gregor Pešec, Damjan Kos, Denis Balagić

KADETI KONČALI NA 4. MESTU

V soboto se je za sevniške kadete končalo tekmovanje v Državnem prvenstvu U18. Na zadnji tekmi so morali priznati premoč gostov iz Oplotnice s 1:3. Edini zadetek za domačine je prispeval Jan Mlakar.

Pohvala fantom za prikazane nastopein končno četrto Mesto v skupini U18 A.

Igrali so:
David Pečnik, Tomažin Tim, Jan Mlakar, Urban Šribar, Andrej Kožar, Alen Vindergar, Domen Kerin




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.