Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Po nekaterih kotlinah bo nastala megla. Burja na Primorskem bo slabela. najnižje jutranje temperature bodo od -14 do -9, ob morju ter ponekod v Vipavski dolini okoli -2 stopinji C.
-11°C | -2°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | -2°C
ponedeljek, 23.01.2017
-11°C | 1°C
torek, 24.01.2017
-9°C | 0°C
Opozorila
Petek, 20.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-11°C
-2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

SKOK V POČITNICE NA OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA...


ŠOLSTVO

| |
24.06.2013      17:31
A A

SKOK V POČITNICE NA OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICADeli:

 

Pa smo ji le dočakali. Počitnice namreč.

Čeprav je bil zadnji šolski dan turoben in deževen, smo se na naši šoli temu prilagodili. Zaključna prireditev se ja pač morala odvijati v športni dvorani, ne pa pod milim nebom na šolskem igrišču, kot smo sprva načrtovali.

Praznovanje rojstnega dne naše države (dan državnosti) smo združili z glasbeno-plesnim programom, v katerem so nastopali učenci od prvega do osmega razreda. Pelo in plesalo se je slabemu vremenu navkljub, nam vsaj enkrat ni bilo vroče. Še celo nekateri naši bivši devetošolci so nas prišli pogledat: očitno se jim že toži po prijetnem šolanju na osnovni šoli. Ob tej priložnosti je potekala tudi podelitev Kladnikovih medalj s pripadajočo listino, ki so jih prejeli nekateri zunanji pa tudi notranji sodelavci OŠ Sava Kladnika Sevnica. Gospa ravnateljica je na oder povabila učence, ki so v tem šolskem letu s svojimi dosežki doprinesli k ugledu šole. Ni jih bilo malo. Ko so takole stali v vrsti, jih je fotograf vse le s težavo zajel v svoj objektiv.

In na koncu sta voditelja prireditve zaklicala: »Vesele počitnice!«

Razredniki so še podelili spričevala ter ostala priznanja, nato pa je šolski zvonec le naznanil konec.

 

                                                                                                                                     Zapisala: Barbara Košar, prof.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.