Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.10.2016

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem okoli 18 stopinj C.
9°C | 12°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
1°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
6°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

DOBRODELNA NOVOLETNA TRŽNICA NA OŠ SAVA ......


OSNOVNA ŠOLA

| |
05.12.2015      15:17
A A

DOBRODELNA NOVOLETNA TRŽNICA NA OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA


V torek, na prvi decembrski dan 2015, smo imeli na osnovni šoli Sava Kladnika Sevnica zelo pestro popoldne. V avli šole je potekala novoletna tržnica, v jedilnici tržnica znanja, hkrati pa smo otvorili prenovljeno spodnjo telovadnico.


Deli:

Tega dne smo  se vsi učenci naše šole zelo veselili. Tudi sama sem na tržnici uživala, ko sem si ogledovala čudovite izdelke vseh razredov. Učenci smo pridno ustvarjali izdelke že tedne prej, da bi jih prodali. Izza stojnic so kukali veseli obrazi najmlajših, ki so ponujali sovice, novoletno pšenico, okraske iz najrazličnejših materialov, domače kekse ter čaje. Presenetilo me je veliko število obiskovalcev, ki so kupovali. Tudi letos so pokazali, da imajo široko srce, saj je denar namenjen za različne dejavnosti, ki se jih sicer otroci ne bi mogli udeležiti. 

Ker sem osmošolka in se bom  morala kmalu odločiti za nadaljnje šolanje, sem obiskala tudi tržnico znanja. Predstavile so se  različne srednje šole, gimnazije in dijaški domovi. Vsaka šola se je predstavila na zanimiv način. Nekatere so imele manjše delavnice, pri katerih smo lahko sodelovali. Delili so letake, nam pripovedovali različne zgodbe o njihovi šoli ter nam potrpežljivo odgovarjali na naša vprašanja. Povabili so nas na dneve odprtih vrat ter informativne dneve.

Ker smo v zadnjih tednih zamenjali parket ter prepleskali stene v spodnji telovadnici, smo pripravili tudi kratko otvoritev s programom. Na otvoritvi so se zbrali starši, učenci in učitelji. Igral je naš fantovski bend. Res super glasba.

Ta dan je bil res pester. Poleg vseh dogodkov so se nekateri učenci udeležili še šolskega tekmovanja iz  zgodovine. Slišala sem učiteljico, ki je zjutraj rekla moji sošolki:  »Danes bo pa zelo vesel decembrski dan.« Zagotovo je imela prav. Toliko veselih, sijočih obrazov otrok in prijaznih gostov že dolgo nismo imeli. Hvala vam in pridite kdaj  k nam, vrata so vedno odprta.

Alja Možina, 8. b
OŠ Sava Kladnika Sevnica

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: 112 AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5
28.10.2016 | Družabni dogodki
Osrednja slovesnost ob prazniku KS Šentjanž
01.10. - 31.10.2016 | Ostalo
Razstava likovnih del Jožeta Barachinija
Pokaži več
Skrij
Pokaži več
Skrij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.