Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

jasno
Popoldne bo pretežno jasno, v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem pa bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem do okoli 8 stopinj C.
-13°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-13°C | -1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -2°C
torek, 24.01.2017
-10°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-5°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-13°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

45 LET SOŽITJA SEVNICA


DOGODKI

| |
19.11.2014      7:13
A A

45 LET SOŽITJA SEVNICADeli:

V petek, 14. novembra 2014 je svoj 45. rojstni dan praznovalo društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju SOŽITJE Sevnica. Člani društva smo pripravili prireditev Z ROKO V ROKI v Kulturni dvorani Sevnica. Ob 17. uri je bila dvorana nabito polna obiskovalcev, česar smo bili zelo veseli, saj to pomeni, da imamo veliko prijateljev. Na prireditvi, ki sta jo povezovali voditeljici Ana in Taja, so nastopili otroci iz vrtca Ciciban Sevnica – skupina Žabice, mažoretke društva Trg Sevnica, učenci OŠ Ane Gale Sevnica, varovanci VDC Krško Leskovec – enota Sevnica in DUO Impoljca ter vokalna skupina Vilinke. Gromki aplavz iz dvorane po vsaki točki nas je prepričal, da so bili obiskovalcem naši nastopi všeč. Pozdravne nagovore so jim namenili tudi dolgoletni predsednik društva Sožitje Sevnica g. Miran Štern, ga. Katja Vadnal, predsednica Zveze društev Sožitje Slovenije, g. Srečko Ocvirk, župan občine Sevnica in ga. Danica Božič iz CSD Sevnica. Predsednik društva se je ob koncu zahvalil ge. Majdi Sečen, ki je odlično pripravila scenarij prireditve, nato pa je sledilo druženje nastopajočih in obiskovalcev v spodnji dvorani gasilskega doma, kjer smo se posladkali s sadjem in prigrizki ter ob kozarčku soka nazdravili našemu društvu Sožitje, ki se s svojim delovanjem že vrsto let trudi polepšati življenje tistim, ki jih narava žal ni najbolj bogato obdarila z različnimi sposobnostmi, znajo pa biti iskreno hvaležni za vsako prijazno besedo, nasmeh in toplo dlan, ki jim priskoči na pomoč. Člani Sožitja Sevnica hodimo po svetu z malimi koraki, a dosežemo lahko velike cilje. Naše vodilo pri tem pa so besede malega princa: POMEMBNO JE GLEDATI S SRCEM!

                                                                                                 Za SOŽITJE Sevnica: Irena Mavrič

 

(fotografije: vir OŠ Ane Gale Sevnica)
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.