Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

jasno
Popoldne bo pretežno jasno, v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem pa bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do okoli 8 stopinj C.
-13°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-13°C | -1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -2°C
torek, 24.01.2017
-10°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-5°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-13°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Kulturni praznik na Blanci


KULTURA, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
10.02.2016      7:40
A A

Kulturni praznik na BlanciDeli:

Kulturno umetniško društvo France Prešeren Blanca je 5. februarja v domači kulturni dvorani pripravilo proslavo ob kulturnem prazniku. Dogodek je povezal lepo pesem in besedo ter razveselil številčno občinstvo.

Kulturni program so sooblikovali učenci Osnovne šole Blanca, ansambel Skomini, pevec Jure Klenovšek, družinski glasbeni trio Anja, Klara in Leon Drstvenšek, učenci Kluba harmonikarjev Boštjana Povšeta, ljudski pevci Blanca in recitatorka Lina Špan, prireditev pa je povezovala Ana Kozinc.

Ob kulturnem prazniku so zbrane nagovorili predsednik Krajevne skupnosti Blanca Marjan Ločičnik, predsednik Zveze kulturnih društev Sevnica Jože Novak ter v imenu organizatorjev predsednica društva Antonija Mirt. Poudarila je pomen slovenske besede in svobode govora v pravem in iskrenem smislu – v pogovoru, prilagajanju in pomoči drugim ljudem: »Z ljubeznijo opravljajmo svoje delo, pa bomo bolj uspešni in zato morda tudi srečnejši.«
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.