Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-5°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-11°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-15°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-14°C | -3°C
ponedeljek, 23.01.2017
-13°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-5°C
-2°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Škisal` smo sto na uro


KULTURA, DOGODKI, DRUŠTVA, OSTALO

| |
07.05.2016      18:11
A A

Škisal` smo sto na uroDeli:

Škisova tržnica 2016 je za nami, ostali pa so čudoviti spomini na energično vzdušje na travnati površini Kardeljeve ploščadi.

Študentski klub Sevnica se je letos predstavil s sevniško salamo, likerjem iz modre frankinje in posušenimi jabolčnimi krhlji. Pri stojnici ni dišalo samo po hrani in alkoholu, ampak tudi po lokalni in doma pripravljeni ponudbi. Za animacijo mimoidočih smo pripravili posebno nagradno kolo s šestimi možnimi dobitki. Odzivi obiskovalcev_k naše stojnice so bili nad našimi pričakovanji, saj nam je pripravljenih zalog hrane, pijače in promocijskega materiala kmalu pričelo zmanjkovati. V čast nam je, da smo bili del največje študentske prireditve za mlade in da smo tako lahko med sovrstniki_cami od drugod iz Slovenije, pa tudi iz tujine, promovirali svoje domače okolje – občino Sevnica. Zadovoljni obrazi ustavljajočih se fantov in deklet ter njihovi pohvalni komentarji so bili naše največje plačilo za ves trud in vloženo delo. (Fotografije so na voljo za ogled na spletni in Facebookovi strani Študentskega kluba Sevnica).

Letošnja Škisova tržnica velja za rekordno, saj se je 5. 5. 2016 za Bežigradom zbralo kar 25.000 obiskovalcev_k. Na enem mestu so lahko v popoldanskem delu na stojnicah spoznavali slovensko in tujo kulturo, okušali kulinarične dobrote iz Slovenije in tujine. Željni adrenalina so se lahko preizkusili v regijskih študentskih igrah fusbarju, skydivingu, bungee jumpingu ter zorbingu. Na vrsto so prišli_e tudi ljubitelji_ce plesne umetnosti s predstavitvijo plesa ob drogu. Prehude izgube energije pa so si lahko obiskovalci_ke preprečili v energy zone. Zanimiv in pester glasbeni izbor je poskrbel za atmosfero, da so prisotni_e ostali zvesti dogajanju do konca večernega programa kljub manjšim dežnim ploham in vmesnim tehničnim težavam. (več na http://www.skisova-trznica.si/skisova-trznica-prireditev-z-najboljsimi-obiskovalci/)

Čestitke organizacijski ekipi Škisova tržnica 2016 za opravljeno delo!

Andreja Špitalar
Študentski klub Sevnica


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
21.01.2017 | Šport
4. tek za Sevniški pokal
21.01.2017 | Turizem
4. MEŠJAKOV VEČER V BOŠTANJU
24.01.201 | Turizem
Predavanje o vodikovi vodi

Bodite prvi pri oddaji mnenja.