Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Po nekaterih kotlinah bo nastala megla. Burja na Primorskem bo slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -14 do -9, ob morju ter ponekod v Vipavski dolini okoli -2 stopinji C.
-12°C | -1°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
sreda, 24.01.2017
-10°C | -1°C
četrtek, 25.01.2017
-11°C | 3°C
Opozorila
Petek, 20.1.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-12°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Božična koncerta VS Amabile in Septeta ......


KULTURA

| |
09.01.2017      16:54
A A

Božična koncerta VS Amabile in Septeta FortunaDeli:

Sodelovanje Vokalne skupine Amabile  in Septeta Fortuna se je rodilo lani in se letos nadaljevalo še v eno skupno pevsko sodelovanje. Z dvema koncertoma, enim na Kamenici pri Krmelju in drugim na tradicionalni lokaciji v cerkvici na Logu, so dekleta organizirala dva zelo lepo obiskana božična koncerta. V eni uri so se zvrstile tradicionalne slovenske božične pesmi in znani tuji napevi, ki so v pesmi risali božično zgodbo Jezusovega rojstva in predvsem spomnili na lepoto medsebojnega povezovanja, vrednote ljubezni, strpnosti in notranjega miru. Vaščani Kamenice in Loga pa so na koncu poskrbeli še za dobrote ob katerih so obiskovalci in nastopajoči postali, se nasmejali in si vzeli čas še za druženje in prijeten klepet. Ker pa je koncert na Logu že kar tradicionalen, vas lahko že povabimo, da se nam drugo leto (spet) pridružite!

Nina Božjak Lipovšek 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.