Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo, megla in nizka oblačnost po nižinah se bosta razkrojili. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
4°C | 12°C
nedelja, 23.10.2016
5°C | 16°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 21°C
torek, 25.10.2016
12°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Skupna izjava Območne organizacije veteranov ......


DRUŠTVA

| |
25.03.2014      11:02
A A

Skupna izjava Območne organizacije veteranov vojne za Slovenijo Trebnje in Združenja borcev za vrednote NOB TrebnjeDeli:

Skupna izjava za javnost

 

 

 

Dne 25. 3. 2014 je bila sklicana skupščina Združenja borcev za vrednote NOB Trebnje. Sprejet je bil sklep, da člani ZB za vrednote NOB Trebnje ne podpiramo ustanovitve Območnega odbora Združenja VSO Trebnje, Mirna, Šentrupert in Mokronog-Trebelno. Smatramo namreč, da organiziranje različnih društev, ki različno obravnavajo vrednote NOB in slovenske osamosvojitve, ne pripomore k združevanju in strpnosti med člani.

 

Ravno tako podpiramo aktivnosti ZB za vrednote NOB Cerknica glede odstranitve črne gradnje pri spomeniku v Grahovem.

 

Predsedstvo Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo Trebnje je na dopisni seji, dne 23. 3. 2014 obravnavalo nameravano ustanovitev Območnega odbora Združenja VSO Trebnje, Mirna, Šentrupert in Mokronog-Trebelno. Sprejet je bil sklep, da veterani vojne za Slovenijo na podlagi zgodovinskih dejstev in dosedanjih izkušenj ne podpirajo ustanavljanja združenja, katerega namen je povzročanje delitve in razdora med veteranskimi organizacijami.

 

 

 

Boštjan SLADIČ                                                                     Matjaž MALENŠEK

Predsednik                                                                              PredsednikPovezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentrupert!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.