Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
11°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 21°C
petek, 28.04.2017
8°C | 15°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Skupna izjava Območne organizacije veteranov ......


DRUŠTVA

| |
25.03.2014      11:02
A A

Skupna izjava Območne organizacije veteranov vojne za Slovenijo Trebnje in Združenja borcev za vrednote NOB TrebnjeDeli:

Skupna izjava za javnost

 

 

 

Dne 25. 3. 2014 je bila sklicana skupščina Združenja borcev za vrednote NOB Trebnje. Sprejet je bil sklep, da člani ZB za vrednote NOB Trebnje ne podpiramo ustanovitve Območnega odbora Združenja VSO Trebnje, Mirna, Šentrupert in Mokronog-Trebelno. Smatramo namreč, da organiziranje različnih društev, ki različno obravnavajo vrednote NOB in slovenske osamosvojitve, ne pripomore k združevanju in strpnosti med člani.

 

Ravno tako podpiramo aktivnosti ZB za vrednote NOB Cerknica glede odstranitve črne gradnje pri spomeniku v Grahovem.

 

Predsedstvo Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo Trebnje je na dopisni seji, dne 23. 3. 2014 obravnavalo nameravano ustanovitev Območnega odbora Združenja VSO Trebnje, Mirna, Šentrupert in Mokronog-Trebelno. Sprejet je bil sklep, da veterani vojne za Slovenijo na podlagi zgodovinskih dejstev in dosedanjih izkušenj ne podpirajo ustanavljanja združenja, katerega namen je povzročanje delitve in razdora med veteranskimi organizacijami.

 

 

 

Boštjan SLADIČ                                                                     Matjaž MALENŠEK

Predsednik                                                                              Predsednik


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentrupert!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!