Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.10.2016

oblačno
Ponoči bodo padavine prehodno nekoliko oslabele in se proti jutru od zahoda znova krepile.
7°C | 8°C
sobota, 22.10.2016
3°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
6°C | 16°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 20.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Izvleček lokacijske informacije na PISO


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, OSTALO

| |
04.09.2014      10:37
A A

Izvleček lokacijske informacije na PISODeli:

Kot je definirano že na državnem portalu e-uprava lokacijska informacija predstavlja pomemben vir informacij za lastnike zemljišč oziroma za investitorje o prostorskih aktih, ki veljajo na območju zemljiške parcele, o namenski rabi prostora, o območjih varovanj in omejitev, o vrstah dopustnih dejavnosti, vrstah dopustnih gradenj in drugih del ter vrstah dopustnih objektov glede namen, o prostorskih ukrepih ter glede sprememb in dopolnitev oziroma glede priprave novih prostorskih aktov na območju, kjer se nahaja nepremičnina.

 

Večino teh informacij na območju Občine Šentrupert je možno pridobiti že preko spletnega portala PISO. Na zavihku tematski sklopi se vključi: Občinski prostorski načrt (OPN) > Namenska raba (vektorski del), nato pa se s klikom na izbrano parcelo v spodnjem oknu pojavi več informacij. Ena od teh je tudi možnost PDF dokumenta, kjer je izpis iz osnovnih poglavij odloka OPN Občine Šentrupert, Ur. l. RS, št. 81/13. Izpis je sicer zgolj informativen, vendar predstavlja nekakšen bistveni izvleček lokacijske informacije.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentrupert!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!