Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
12°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 14°C
petek, 28.10.2016
4°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
21°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Še en uspešen koncert za nami…..


KULTURA

| |
04.06.2014      20:20
A A

Še en uspešen koncert za nami…..


V soboto 31.maja zvečer je OPO Sv. Rupert pripravil še en zanimiv koncert, v okviru občinskega praznika, tokrat kar v Šentrupertu v cerkvi.


občinski pihalni orkester OPO Sv. Rupert
občinski pihalni orkester OPO Sv. Rupert
Deli:

 

 

Glede na navdušenje poslušalcev  lahko sklepamo, da je za nami še en uspešen koncert. Tokrat smo se predstavili s komornimi skupinami. Na ta način pride do izraza prav vsak inštrument.  Kot po navadi, smo tudi tokrat dokazali, da so člani orkestra  mojstri svojih inštrumentov.

 

V  prvi vrsti bi se zahvalila županu g. Rupertu Goletu in Občini Šentrupert,  za izkazano zaupanje in pomoč pri organizaciji dogodka,  dirigentu Boštjanu Dimniku, ki mu vsak projekt predstavlja nov izziv in tako z veliko mero vztrajnosti in prilagodljivosti vedno pripravi orkester na popoln nastop.

Zahvalila bi se rada tudi gospodu župniku Jaki Trčku,  za podporo in razumevanje, vokalnima  skupinama  Lilith in Cantamus, ki sta se z navdušenjem odzvali našemu povabilu in s svojimi izvedbami lepo popestrili program ter Nini Pečar, violinistki in študentki kompozicije za napisane priredbe. Zahvala gre  seveda tudi vsem staršem, ki nas podpirate in nam pomagate.   Zavedamo se, da brez podpore vseh Vas, ne bi mogli ustvarjati in deliti lepote glasbe z vami . 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KUD OPO SV.RUPERT ŠENTRUPERT? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KUD OPO SV.RUPERT ŠENTRUPERT
KUD OPO SV.RUPERT ŠENTRUPERT
ŠENTRUPERT 0033
Tel:031 306 063
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.10.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.