Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Popoldne je na zahodu možen občasen rahel dež. Pihati bo začel južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
4°C | 18°C
torek, 25.04.2017
9°C | 20°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 19°C
petek, 28.04.2017
6°C | 11°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Še en uspešen koncert za nami…..


KULTURA

| |
04.06.2014      20:20
A A

Še en uspešen koncert za nami…..


V soboto 31.maja zvečer je OPO Sv. Rupert pripravil še en zanimiv koncert, v okviru občinskega praznika, tokrat kar v Šentrupertu v cerkvi.


občinski pihalni orkester OPO Sv. Rupert
občinski pihalni orkester OPO Sv. Rupert
Deli:

 

 

Glede na navdušenje poslušalcev  lahko sklepamo, da je za nami še en uspešen koncert. Tokrat smo se predstavili s komornimi skupinami. Na ta način pride do izraza prav vsak inštrument.  Kot po navadi, smo tudi tokrat dokazali, da so člani orkestra  mojstri svojih inštrumentov.

 

V  prvi vrsti bi se zahvalila županu g. Rupertu Goletu in Občini Šentrupert,  za izkazano zaupanje in pomoč pri organizaciji dogodka,  dirigentu Boštjanu Dimniku, ki mu vsak projekt predstavlja nov izziv in tako z veliko mero vztrajnosti in prilagodljivosti vedno pripravi orkester na popoln nastop.

Zahvalila bi se rada tudi gospodu župniku Jaki Trčku,  za podporo in razumevanje, vokalnima  skupinama  Lilith in Cantamus, ki sta se z navdušenjem odzvali našemu povabilu in s svojimi izvedbami lepo popestrili program ter Nini Pečar, violinistki in študentki kompozicije za napisane priredbe. Zahvala gre  seveda tudi vsem staršem, ki nas podpirate in nam pomagate.   Zavedamo se, da brez podpore vseh Vas, ne bi mogli ustvarjati in deliti lepote glasbe z vami . 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KUD OPO SV.RUPERT ŠENTRUPERT? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KUD OPO SV.RUPERT ŠENTRUPERT
KUD OPO SV.RUPERT ŠENTRUPERT
ŠENTRUPERT 0033
Tel:031 306 063

Bodite prvi pri oddaji mnenja.