Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo nad okoli 900 m nad morjem ter na Koroškem in Primorskem pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, ki se bo proti večeru krepila. Drugod bo večinoma oblačno ali megleno, predvsem na jugu in vzhodu bo občasno rahlo snežilo. Najvišje dnevne temperature bodo od -7 do 0, na Primorskem do okoli 10 stopinj C.
-4°C | -2°C
sreda, 25.01.2017
-4°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-7°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-7°C | 0°C
sobota, 28.01.2017
-5°C | 5°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
-2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Obisk učencev 5. razreda v Krajevni knjižnici ......


KULTURA, OSNOVNA ŠOLA, ZAVODI

| |
20.10.2015      14:13
A A

Obisk učencev 5. razreda v Krajevni knjižnici ŠentrupertDeli:
V sklopu tedna dejavnosti Pika poka pika pok: žetev in mlačev v Šentrupertu, so nas 28. 9. 2015 obiskali učenci 5. razreda Osnovne šole dr. Pavla Lunačka Šentrupert z učiteljico Sando Slunjski.

Učenci so najprej spoznali oddelke knjižnice in iskanje knjižničnega gradiva na temo poljedelstva in ljudskih običajev ob kmečkih opravilih. Nato so se razdelili v dve skupini in s pomočjo zbranih knjig in slikovnega gradiva ustvarili plakata o žetvi in mlačvi. Tako so se pripravili na dogodek Pika poka pika pok: žetev in mlačev v Deželi kozolcev, ki je sledil 3. 10. 2015. Na tem dogodku je Krajevna knjižnica Šentrupert nato razstavila omenjena plakata, otroci pa so lahko na delavnici izdelovali knjižne kazalke z motivom žitnega klasja, žetve in mlačve.

Patricija Tratar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Krajevna knjižnica Šentrupert? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!