Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
9°C | 20°C
torek, 25.10.2016
14°C | 22°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 14°C
petek, 28.10.2016
2°C | 15°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zaključek 2.POLŽeve bralne značke


ZAVODI, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
26.08.2016      14:10
A A

Zaključek 2.POLŽeve bralne značkeDeli:

25.8.2016 je v prostorih VDC POLŽ Maribor, enota Šentilj  ob zaključku 2. POLŽeve bralne značke potekala slovesna prireditev s podelitvijo priznanj in kratkim kulturnim programom.


Tudi v letošnjem letu smo v sodelovanju s knjižničarko iz Mariborske knjižnice, knjižnice Šentilj go. Sabino Kotnik  izvedli Bralno značko, ki jo je uspešno zaključilo 9 sodelujočih uporabnikov.  Ob tej priložnosti smo pripravili kratek kulturni program, nato je sledilo za naše uporabnike najpomembnejše dejanje, podelitev priznanj in priložnostnih darilc, ki jih je zanje pripravila knjižničarka. Prireditve so se poleg  uporabnikov in zaposlenih na enoti Šentilj udeležili še direktorica zavoda ga. Jasmina Breznik, uporabniki s spremljevalkami iz enot Lenart in Rapočeva, župan občine Šentilj g. Štefan Žvab s sodelavko, uporabnici s spremljevalko iz Doma starejših Idila in nekaj svojcev uporabnikov. Posebno presenečenje je bil prihod novinarke in snemalca iz BKTV, ki je izkazala interes za našo prireditev.


Sledilo je prijetno druženje ob kavici in slanih prigrizkih. Kako je to potekalo, si oglejte na spodnjih slikah, še več pa na našem uradnem FB profilu.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentilj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!