Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
13°C | 23°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Turnir v interni ligi "Sani Basketball Leauge...


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
13.02.2014      12:34
A A

Turnir v interni ligi "Sani Basketball LeaugeDeli:

 

Košarkarji KŠ Sani Hurikani Šentilj so v interni ligi "Sani Basketball Leauge" 8. 2. 2014 odigrali še drugi turnir, ki se je odvijal v osnovni šoli v Zgornji Kungoti. 

Prvo tekmo so odigrali z domačini, ki turnirje igrajo združeni z igralci iz Jarenine, za tem pa še z igralci z ene od osnovnih šol iz Slovenske Bistrice. Pridnost na treningih je obrodila sadove, naši košarkarji so pokazali odlično košarkarsko  znanje, kar se je poznalo tudi v rezultatih.

Turnir je z bučnim navijanjem s tribun spremljalo blizu 100 ljudi, predvsem staršev in drugih ljubiteljev košarke. Košarkarje KŠ Sani Hurikani Šentilj čaka letos še nekaj tekem, zato bo še veliko priložnosti za veselo druženje in zabavo pod koši.

 

Avtor: Dejan Valh, trener KŠ Sani Hurikani Šentilj

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentilj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!