Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 20°C
torek, 02.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nastop glasbene šole ob zaključku šolskega ......


OSNOVNA ŠOLA, UMETNOST

| |
09.06.2015      8:33
A A

Nastop glasbene šole ob zaključku šolskega leta


V Kulturno prosvetnem domu Vlada Pipana v Šentilju se je včeraj ob zaključku šolskega leta odvil nastop glasbene šole, ki na Osnovni šoli Rudolfa Maistra v Šentilju deluje kot podružnična enota Konservatorija za glasbo in balet Maribor.


Deli:
Zaključka se se udeležil tudi župan občine Šentilj mag. Štefan Žvab, ki je v svojem govoru povedal, da glasbeno izobraževanje ni le izobraževanje, ampak da glasba pomeni tudi slog življenja. Navzočim je obljubil, da bo Občina storila vse, kar bo v njeni moči, da mladi glasbeniki in glasbenice dobijo nove prostore.
Ob koncu svojega govora je nadobudnim kulturnikom še čestital za opravljeno delo ter jim zaželel še veliko uspehov v prihodnje.
Prav tako se je zaključka udeležila tudi ravnateljica Konservatorija za glasbo in balet Maribor Helena Meško, ki se je vodstvu šole in Občine zahvalila za odlično sodelovanje, ki traja že skoraj dve desetletji.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Šentilj? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Šentilj
Občina Šentilj
MAISTROVA ULICA 2
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.04.2017
Danes ni dogodkov.
29.04.2017 | Družabni dogodki
Postavitev majskega drevesa na Zg. Velki
29.04.2017 | Družabni dogodki
Postavitev majskega drevesa na Zg. Velki

Bodite prvi pri oddaji mnenja.