Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.10.2016

oblačno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, drugod bo občasno še zmerno do pretežno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem okoli 18 stopinj C.
10°C | 12°C
petek, 28.10.2016
5°C | 13°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
4°C | 16°C
ponedeljek, 31.10.2016
9°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nastop glasbene šole ob zaključku šolskega ......


OSNOVNA ŠOLA, UMETNOST

| |
09.06.2015      8:33
A A

Nastop glasbene šole ob zaključku šolskega leta


V Kulturno prosvetnem domu Vlada Pipana v Šentilju se je včeraj ob zaključku šolskega leta odvil nastop glasbene šole, ki na Osnovni šoli Rudolfa Maistra v Šentilju deluje kot podružnična enota Konservatorija za glasbo in balet Maribor.


Deli:
Zaključka se se udeležil tudi župan občine Šentilj mag. Štefan Žvab, ki je v svojem govoru povedal, da glasbeno izobraževanje ni le izobraževanje, ampak da glasba pomeni tudi slog življenja. Navzočim je obljubil, da bo Občina storila vse, kar bo v njeni moči, da mladi glasbeniki in glasbenice dobijo nove prostore.
Ob koncu svojega govora je nadobudnim kulturnikom še čestital za opravljeno delo ter jim zaželel še veliko uspehov v prihodnje.
Prav tako se je zaključka udeležila tudi ravnateljica Konservatorija za glasbo in balet Maribor Helena Meško, ki se je vodstvu šole in Občine zahvalila za odlično sodelovanje, ki traja že skoraj dve desetletji.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Šentilj? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!