Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, še se bodo pojavljale padavine, ki bodo bolj pogoste na severu države. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem zmerna burja. Temperature bodo od 9 do 16, na Primorskem do 22 stopinj C.
12°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Mladi podjetniki iz občine Šentilj na Centru ......


GOSPODARSTVO, OBČINSKE, DOGODKI

| |
11.06.2015      10:03
A A

Mladi podjetniki iz občine Šentilj na Centru inovativnega podjetništva v Ljubljani


Mladi podjetniki iz občine Šentilj so včeraj, 10. junija, obiskali Center inovativnega podjetništva v Ljubljani, kjer je bila predstavitev desetih polfinalistov, ki se potegujejo za naziv mladega podjetnika leta 2015.


Deli:

Kandidati so v kratkih - do 5-minutnih »pitchih« predstavili svoje zgodbe, prehojene poti od ideje do danes ter vizijo podjetja in ekipe za nadaljnji razvoj. Strokovna komisija je imela za izbor petih finalistov kar težko delo, saj so bili vsi mladi podjetniki na svojih predstavitvah zelo izvirni, njihov entuziazem in trdo delo pa se kažeta v odličnih rezultatih poslovanja tako doma kot tudi v tujini.

»Predvsem inoviranje in superiorna organiziranost sta vodili na vrh in do odličnih rezultatov«, je bil zaključek tega dogodka.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Šentilj? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!