Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 30.05.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sončno, predvsem v goratem svetu severne Slovenije bodo nastale posamezne nevihte. Pihal bo šibak jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 31 stopinj C.
14°C | 28°C
sreda, 31.05.2017
15°C | 29°C
četrtek, 01.06.2017
15°C | 29°C
petek, 02.06.2017
14°C | 29°C
sobota, 03.06.2017
15°C | 29°C
Opozorila
Torek, 30.5.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V Šempetru zaživelo Poletje na placu


NOVICE

| |
05.07.2013      11:50
A A

V Šempetru zaživelo Poletje na placuDeli:

Na Trgu Ivana Roba in pred Coroninijevim dvorcem v Šempetru pri Gorici se v teh dneh že vrstijo prireditve v okviru Poletja na placu. Tudi letos je javni zavod KŠTM Šempeter-Vrtojba pripravil številne brezplačne dogodke, hkrati pa povezal različna društva, ki s svojo dejavnostjo, dogajanje še dodatno bogatijo. Živahno dogajanje bo tako polnilo obe prizorišči vse do konca avgusta.

 

Uvod v letošnje Poletje na placu je bila dvodnevna dobrodelna prireditev Podari nasmešek-podari zamašek, podari veselje in radost na Trgu Ivana Roba. Uspešno sta bili izvedeni tudi prva otroška gledališka predstava in plesna predstava, žal pa je prvi koncert  je zaradi slabega vremena odpadel. Tudi šahovska simultanka proti domačemu mednarodnemu mojstru Aljoši Grosarju, ki  se je je udeležilo 19 šahistov, bi morala potekati pod milim nebom, a so jo zaradi dežja izvedli v avli občinske stavbe.

 

Vrhunec dogajanja, sestavljenega iz plesnih nastopov in nastopov stand up komikov, otroških gledaliških predstav in koncertov, bo nastop Tria  Eroika v soboto, 6. julija, ob 21.30, sicer pa bodo za dobro vzdušje med drugim skrbeli tudi Slavko Ivančič in Klapa Solinar v petek, 12. julija, in Bakalina, 26. julija. 19. junija se bo dogajanje izjemoma preselilo za zadružni dom v Vrtojbi, kjer Občina Šempeter-Vrtojba ob 15. občinskem prazniku organizira zabavo s plesom s skupino Mambo Kings.

 

Poletje na placu se bo zaključilo 23. avgusta. V zadnjem tednu ga bodo zaznamovali spremljajoči večerni dogodki že tradicionalnega, 11. plesnega poletja v Šempetru pri Gorici. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8
30.05.2017
Danes ni dogodkov.
01.06.2017 | Tečaji in delavnice
AutoCAD - osnovni 20-urni tečaj

Bodite prvi pri oddaji mnenja.