Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
8°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 21°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
9°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
8°C
19°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Šempeter v turistični eliti - znani letošnji ......


TURIZEM

| |
29.09.2012      16:26
A A

Šempeter v turistični eliti - znani letošnji nagrajenci projekta Moja dežela - lepa in gostoljubnaDeli:

Urejeno in gostoljubno okolje je pogoj za uspešen razvoj turizma. To je temeljni smisel in dolgoročno sporočilo projekta Moja dežela - lepa in gostoljubna, ki ga že vrsto let organizira Turistična zveza Slovenije. Osnova projekta je tekmovanje slovenskih mest in krajev na področju urejanja prostora, okolja in gostoljubnosti. Tekmujejo kraji, zdravilišča, osnovne šole, vrtci, kampi in drugi, ki jih ocenjuje komisija Turistične zveze Slovenije, ki upošteva značilnost naselja, urejenost objektov, prometnih in zelenih površin ter turistične ponudbe.

Med večjimi mesti so se letos na prva tri mesta uvrstili Koper, Maribor in Velenje. Med srednjimi mesti so bila najboljša Postojna, Sevnica in Nova Gorica, med manjšimi pa Metlika, Šempeter pri Gorici in Šenčur. Zaključna prireditev projekta, katerega častni pokrovitelj je predsednik države Danilo Türk, s podelitvijo priznanj bo 15. oktobra v Zdravilišču Radenci.

Ostale nagrajence najdete tukaj.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7

Bodite prvi pri oddaji mnenja.