Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo oblačno. V zahodni in severni Sloveniji padavin večinoma ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 0, na Primorskem do 4 stopinje C.
1°C | 5°C
sreda, 18.01.2017
1°C | 5°C
četrtek, 19.01.2017
0°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-4°C | 5°C
sobota, 21.01.2017
-6°C | 8°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 6h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h.
1°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vrhunski dosežki Rolanda Koglota, Šempetrca, ......


ŠPORT

| |
16.12.2011      16:49
A A

Vrhunski dosežki Rolanda Koglota, Šempetrca, ki zaseda sam svetovni vrh v letalskem modelarstvu


Roland Koglot, podjetnik iz Šempetra, že desetletje uspešno razvija modele, ki so ga popeljali v sam svetovni vrh letalskega modelarstva. Letošnje leto je zmagal na tekmi svetovnega pokala v Kaliforniji, na Slovaškem, v Argentini, v Romuniji, Bosni in Hercegovini in Makedoniji. S sedmimi posamičnimi zmagami v enem letu je postavil svojevrsten rekord, ki ga do sedaj ni uspelo doseči še nikomur.


Roland Koglot
Roland Koglot
Deli:

Roland Koglot nam je zaupal svojo zgodbo o uspehu. Samouk, ki se je povzpel v sam svetovni vrh v izdelovanju prostoletečih jadralnih modelov pove, da so celo Rusi uporabljali kopijo njegovega modela in tako postali svetovni prvak in letošnji skupni zmagovalci Svetovnega pokala.

Ne spreglejte zgodbe Rolanda Koglota v tokratni izdaji Glasila Občine Šempeter-Vrtojba.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.