Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Danes in jutri bo v jugozahodni Sloveniji, občasno pa tudi v delu osrednje in južne Slovenije zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno z občasno zmerno oblačnostjo. Zjutraj bo ponekod po nižinah megla. Na Primorskem bo danes še pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem okoli 3, najvišje dnevne od 3 do 7, na Primorskem do 11 stopinj C.
3°C | 10°C
ponedeljek, 05.12.2016
1°C | 12°C
torek, 06.12.2016
-2°C | 12°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 11°C
četrtek, 08.12.2016
-2°C | 11°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vrhunski dosežki Rolanda Koglota, Šempetrca, ......


ŠPORT

| |
16.12.2011      16:49
A A

Vrhunski dosežki Rolanda Koglota, Šempetrca, ki zaseda sam svetovni vrh v letalskem modelarstvu


Roland Koglot, podjetnik iz Šempetra, že desetletje uspešno razvija modele, ki so ga popeljali v sam svetovni vrh letalskega modelarstva. Letošnje leto je zmagal na tekmi svetovnega pokala v Kaliforniji, na Slovaškem, v Argentini, v Romuniji, Bosni in Hercegovini in Makedoniji. S sedmimi posamičnimi zmagami v enem letu je postavil svojevrsten rekord, ki ga do sedaj ni uspelo doseči še nikomur.


Roland Koglot
Roland Koglot
Deli:

Roland Koglot nam je zaupal svojo zgodbo o uspehu. Samouk, ki se je povzpel v sam svetovni vrh v izdelovanju prostoletečih jadralnih modelov pove, da so celo Rusi uporabljali kopijo njegovega modela in tako postali svetovni prvak in letošnji skupni zmagovalci Svetovnega pokala.

Ne spreglejte zgodbe Rolanda Koglota v tokratni izdaji Glasila Občine Šempeter-Vrtojba.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.