Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
14°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 20°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vrhunski dosežki Rolanda Koglota, Šempetrca, ......


ŠPORT

| |
16.12.2011      16:49
A A

Vrhunski dosežki Rolanda Koglota, Šempetrca, ki zaseda sam svetovni vrh v letalskem modelarstvu


Roland Koglot, podjetnik iz Šempetra, že desetletje uspešno razvija modele, ki so ga popeljali v sam svetovni vrh letalskega modelarstva. Letošnje leto je zmagal na tekmi svetovnega pokala v Kaliforniji, na Slovaškem, v Argentini, v Romuniji, Bosni in Hercegovini in Makedoniji. S sedmimi posamičnimi zmagami v enem letu je postavil svojevrsten rekord, ki ga do sedaj ni uspelo doseči še nikomur.


Roland Koglot
Roland Koglot
Deli:

Roland Koglot nam je zaupal svojo zgodbo o uspehu. Samouk, ki se je povzpel v sam svetovni vrh v izdelovanju prostoletečih jadralnih modelov pove, da so celo Rusi uporabljali kopijo njegovega modela in tako postali svetovni prvak in letošnji skupni zmagovalci Svetovnega pokala.

Ne spreglejte zgodbe Rolanda Koglota v tokratni izdaji Glasila Občine Šempeter-Vrtojba.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.