Leon Vodopivec osvojil dva naslova prvaka

| |
15.10.2012      15:21

Odličen mladi gorski dirkač Leon Vodopivec.
V nedeljo, 14. oktobra, se je za domačina Leona Vodopivca (GAS Vrtejba) iz Šempetra nadvse uspešno končala sezona gorsko hitrostnih avtomobilističnih dirk za državno prvenstvo. V Paralelnem rally crosu je osvojil naslov pokalnega prvaka v II. diviziji (Za Leona je to prvi naslov prvaka v tej disciplini!) ter 3. mesto med mladimi vozniki, ob tem pa je bil še najboljši dirkač do 21. leta starosti v gorskih dirkah.

Leonu so navijači, podporniki ter člani društva Gas Vrtejba v nedeljo zvečer pripravili sprejem na MMP Vrtojba in mu zaželeli še veliko uspeha tudi v naslednji sezoni.