Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
16°C | 19°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Tradicionalni županov sprejem najboljših ......


ŠOLSTVO

| |
22.06.2012      13:25
A A

Tradicionalni županov sprejem najboljših mladih občanovDeli:

Na zadnji šolski dan, 22. junija 2012, so bili na sprejemu pri županu Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milanu Turku mladi občani, ki so se v tem šolskem letu posebej izkazali na različnih področjih. Na sprejem so bili vabljeni mladi občani, ki so na regijskih in na državnih tekmovanjih osvojili 1. mesta ali zlato nagrado oz. priznanje, na večjih mednarodnih tekmovanjih  zasedli 1. do 3. mesto, nagrado ali posebno priznanje ali se udeležili svetovnih tekmovanj oz. dosegli odmevne rezultate in priznanja na področju kulture, umetnosti, športa in drugo. Župan je vsem iskreno čestital za njihove dosežke.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.