Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Tradicionalni županov sprejem najboljših ......


ŠOLSTVO

| |
22.06.2012      13:25
A A

Tradicionalni županov sprejem najboljših mladih občanovDeli:

Na zadnji šolski dan, 22. junija 2012, so bili na sprejemu pri županu Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milanu Turku mladi občani, ki so se v tem šolskem letu posebej izkazali na različnih področjih. Na sprejem so bili vabljeni mladi občani, ki so na regijskih in na državnih tekmovanjih osvojili 1. mesta ali zlato nagrado oz. priznanje, na večjih mednarodnih tekmovanjih  zasedli 1. do 3. mesto, nagrado ali posebno priznanje ali se udeležili svetovnih tekmovanj oz. dosegli odmevne rezultate in priznanja na področju kulture, umetnosti, športa in drugo. Župan je vsem iskreno čestital za njihove dosežke.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.