Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
V prvem delu noči bodo še lahko nastale posamezne plohe ali nevihte, nato se bo postopno jasnilo, le na severovzhodu države bo ostalo bolj oblačno s kakšno kapljo dežja. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 14 stopinj C.
14°C | 26°C
četrtek, 25.05.2017
13°C | 24°C
petek, 26.05.2017
9°C | 26°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.5.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Poletna šola v Šanghaju s štipendijo Javnega ......


TURIZEM, ŠOLSTVO

| |
15.01.2014      16:04
A A

Poletna šola v Šanghaju s štipendijo Javnega sklada RSDeli:

Tudi v letu 2014 bo potekala Poletna šola v Šhanghaju na Kitajskem, ki se bo odvijala od 13. julija do 13. avgusta 2014. V sodelovanju s Šanghajsko univerzo za poslovanje in ekonomijo (SUIBE) in Konfucijskim inštitutom v Ljubljani bo šola to poletje organizirana že peto leto zapored. SUIBE je bila ustanovljena leta 1960 in je pod administracijo Šanghajske mestne uprave vse od leta 1994 naprej. Kot edina višješolska institucija za mednarodno poslovanje v vzhodnokitajski regiji se SUIBE ponaša z dolgo zgodovino poslovnega izobraževanja s tradicionalno in značilno držo. Obilje skupnih programov z raznimi mednarodnimi partnerji uvršča SUIBE med najboljše mednarodne poslovne univerze na Kitajskem.

 

Program bo temeljil na jeziku, poslu in kulturi. V dopoldanskem času se bodo študenti učili kitajščino – jezik, ki ga govori največ prebivalcev na svetu. Popoldnevi bodo v znamenju spoznavanja predstavnikov in obiska na Kitajskem uveljavljenih podjetij, poslušanju predavanj na temo uspešnega poslovanja na Kitajskem ter priprave in izvedbe poslovne ideje. Kulturni del pa bo zajemal spoznavanje bogate in raznolike kitajske kulture v obliki kulturnih delavnic. Po uspešno opravljeni poletni šoli boste pridobili certifikat iz znanja kitajskega jezika in izkušnje, ki vam bodo pomagale pri nadaljnji karierni poti.

 

Rok za prijavo je 16. februar 2014, na voljo pa je 100 prostih mest.

 

Za študente je tovrstno potovanje na Kitajsko še posebej ugodno, saj imajo možnost pridobitve štipendije Javnega sklada RS za razvoj kadrov in štipendije v višini 780 EUR. Do štipendije ni upravičen tisti, ki je bil več kot enkrat upravičen do štipendije za študijske obiske po katerimkoli razpisu sklada iz preteklih let. Vse informacije dobite na spletni strani http://www.sklad-kadri.si/si/stipendije/razpis/n/stipendije-za-studijske-obiske-dijakov-in-studentov-v-tujini-za-leto-2013-164-jr/.


Več informacij o poletni šoli lahko najdete na spletni strani http://shanghaisummerschool.com/sl/, za osebno predstavitev ali odgovor na vsa morebitna vprašanja pa smo dosegljivi na info@shanghaisummerschool.com.

 

Utrinke poletne šole 2013 si lahko ogledate na Facebook strani: https://www.facebook.com/ShanghaiSummerSchool/, kjer so zbrane tudi izjave preteklih udeležencev poletne šole.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
27.05.201 | Šport
Kolesarjenje Vrtojba-Medea

Bodite prvi pri oddaji mnenja.