Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, marsikje po nižinah se bo večji del dopoldneva zadrževala megla. Popoldne bo na severovzhodu pihal južni ali jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16 stopinj C.
7°C | 16°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 18°C
torek, 25.10.2016
15°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
16°C | 21°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Dan odprtih vrat Biotehniške šole v Šempetru ......


ŠOLSTVO

| |
01.12.2013      18:41
A A

Dan odprtih vrat Biotehniške šole v Šempetru in bazar "Nisi sam"Deli:
Tako kot vsako leto, se bodo tudi letos v torek, 3. decembra, med 16. in 19. uro odprla vrata Biotehniške šole za vse, ki bi si radi ogledali prostore šole, se udeležili delavnic in bolj podrobno spoznali življenje ter delo dijakov in profesorjev. Vabijo nas v delavnice (slaščičarstvo, gastronomija, vrtnarstvo, naravovarstvo, kmetijstvo), laboratorije, šolsko vinsko klet, oljarno, kjer bomo lahko videli novo torkljo, rastlinjake, učilnice …

 

Poleg tega bodo dijaki v avli Biotehniške šole  pripravili Božično-novoletni Bazar - "Nisi sam". Ponudili vam bodo izdelke, ki so jih izdelali sami doma ali pri praktičnem pouku. Prepričani smo, da boste med njimi zagotovo našli tudi kaj zase ali vaše najbližje. Z zbranim denarjem bodo pomagali svojim sošolcem, ki so pomoči potrebni. 

 

Za učence osnovnih šol bodo pripravili še delavnice in predstavitve izobraževalnih programov: kmetijsko-podjetniški tehnik, hortikulturni tehnik, naravovarstveni tehnik, slaščičar, gastronoske in hotelske storitve (kuhar, natakar), vrtnar, pomočnik v biotehniki in oskrbi ter živilsko-prehranski tehnik (3+2). Predstavitve se bodo pričele ob 16.15 in 18.00.

 

Dijaki in delavci Biotehniške šole vljudno vabijo k obisku!

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.