Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo deloma jasno. Ponekod po nižinah ter ob morju bo megleno. V višje ležečih krajih se bo krepil zahodni veter, ki pa bo le redkokje segel do nižin. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do 0, ob morju okoli 4 stopinje C.
-4°C | 9°C
sobota, 10.12.2016
-6°C | 10°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 9°C
ponedeljek, 12.12.2016
4°C | 13°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 9°C
Opozorila
Četrtek, 8.12.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Dan odprtih vrat Biotehniške šole v Šempetru ......


ŠOLSTVO

| |
01.12.2013      18:41
A A

Dan odprtih vrat Biotehniške šole v Šempetru in bazar "Nisi sam"Deli:
Tako kot vsako leto, se bodo tudi letos v torek, 3. decembra, med 16. in 19. uro odprla vrata Biotehniške šole za vse, ki bi si radi ogledali prostore šole, se udeležili delavnic in bolj podrobno spoznali življenje ter delo dijakov in profesorjev. Vabijo nas v delavnice (slaščičarstvo, gastronomija, vrtnarstvo, naravovarstvo, kmetijstvo), laboratorije, šolsko vinsko klet, oljarno, kjer bomo lahko videli novo torkljo, rastlinjake, učilnice …

 

Poleg tega bodo dijaki v avli Biotehniške šole  pripravili Božično-novoletni Bazar - "Nisi sam". Ponudili vam bodo izdelke, ki so jih izdelali sami doma ali pri praktičnem pouku. Prepričani smo, da boste med njimi zagotovo našli tudi kaj zase ali vaše najbližje. Z zbranim denarjem bodo pomagali svojim sošolcem, ki so pomoči potrebni. 

 

Za učence osnovnih šol bodo pripravili še delavnice in predstavitve izobraževalnih programov: kmetijsko-podjetniški tehnik, hortikulturni tehnik, naravovarstveni tehnik, slaščičar, gastronoske in hotelske storitve (kuhar, natakar), vrtnar, pomočnik v biotehniki in oskrbi ter živilsko-prehranski tehnik (3+2). Predstavitve se bodo pričele ob 16.15 in 18.00.

 

Dijaki in delavci Biotehniške šole vljudno vabijo k obisku!

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.