Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

jasno
Ponoči bo delno jasno, na jugu pa bo še zmerno do pretežno oblačno.
-3°C | 11°C
četrtek, 08.12.2016
-5°C | 10°C
petek, 09.12.2016
0°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-3°C | 10°C
Opozorila
Ponedeljek, 5.12.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Severnoprimorski župani z ministrom Vebrom o ......


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
23.02.2015      18:59
A A

Severnoprimorski župani z ministrom Vebrom o naravnih nesrečah(Foto: Stanislav Črvič)
(Foto: Stanislav Črvič)
Deli:

V ponedeljek, 23. februarja, sta se minister za obrambo Janko Veber in poveljnik Civilne zaščite Republike Slovenije Srečko Šestan v Novi Gorici sestala z župani občin severnoprimorske regije. Šlo je za delovno srečanje, ki je bilo napovedano že za konec januarja, vendar ga je tedaj preprečilo obilno sneženje. Na posvetu je beseda tekla o ukrepanju na področju varstva pred naravnimi in drugimi nesrečami.


To je bil drugi regijski posvet, ki ga je Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje organizira za izboljšanje pripravljenosti na nesreče in obvladovanje njihovih posledic ter oskrbe ljudi, prizadetih v nesrečah. Regijskega posveta so se udeležili tako župani ali drugi predstavniki občin Ajdovščina, Bovec, Brda, Cerkno, Idrija, Kanal, Kobarid, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Renče-Vogrsko, Šempeter-Vrtojba, Tolmin in Vipava ter civilne zaščite. Delovno srečanje med ministrom, poveljnikom Civilne zaščite Republike Slovenije in severnoprimorskimi župani je bilo namenjeno pogovoru o nadvse aktualni tematiki, saj so številne naravne nesreče od poplav do žledu zelo prizadele tudi območje goriške statistilčne regije.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.