Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
8°C | 18°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 20°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Šest županov goriških občin tudi s skupnim ......


OBČINSKE, DOGODKI

| |
21.12.2011      18:51
A A

Šest županov goriških občin tudi s skupnim sprejemom v novo leto(Foto: Katja Munih)
(Foto: Katja Munih)
Deli:

V torek, 20. decembra, so si župani šestih goriških občin, med njimi tudi župan Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milan Turk, zaželeli uspešno novo leto. To so voščili tudi direktorjem, ravnateljem, novinarjem in drugim zbranim v SNG Nova Gorica, kjer je potekal novoletni sprejem. Dogodka so se udeležili še nekateri župani in županje slovenskih občin iz Italije in predstavniki slovenskih zamejskih organizacij.

Zbrane je v imenu šesterice Goriških županov pozdravil župan Občine Miren-Kostanjevica Zlatko Martin Marušič. Pozdravnim nagovorom je sledil ogled monokomedije Laži, ampak pošteno v izvedbi Boruta Veselka.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7

Bodite prvi pri oddaji mnenja.