Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

pretežno oblačno
Proti večeru se bo dež na zahodu okrepil in ponoči zajel večji del države, vmes lahko tudi zagrmi.
12°C | 21°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 20°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 19°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 19°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Odprt Materinski dom Šempeter


NOVICE

| |
08.12.2015      15:05
A A

Odprt Materinski dom ŠempeterDeli:
V Šempetru je Zavod Karitas Samarijan 8. decembra odprl nov materinski dom. Namenjen je mamicam z mladoletnimi otroki do 14 leta starosti in nosečnicam, ki so se zaradi različnih okoliščin znašle v trenutni ali dalj časa trajajoči socialni stiski ali imajo družinske težave in nimajo drugih možnosti bivanja skupaj z otrokom ter so pripravljene aktivno reševati svojo stisko. Namen strokovnega dela je v strokovni podpori uporabnicam, da si čimpreje uredijo samostojno življenje izven Materinskega doma. Materinski dom v Šempetru je blagoslovil in skupaj z županom Milanom Turkom in Mileno Brumat, direktorico Zavoda Samaritan, odprl škof Jurij Bizjak. Želimo si, da bi domovanje postalo varno in toplo zavetje za vse uporabnice in njihove otroke, za katere je začasna nastanitev v domu edina možna rešitev.Povezave: Fotogalerija
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.