Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 30.04.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
4°C | 20°C
torek, 01.05.2017
6°C | 19°C
sreda, 02.05.2017
10°C | 18°C
četrtek, 03.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Odprt Materinski dom Šempeter


NOVICE

| |
08.12.2015      15:05
A A

Odprt Materinski dom ŠempeterDeli:
V Šempetru je Zavod Karitas Samarijan 8. decembra odprl nov materinski dom. Namenjen je mamicam z mladoletnimi otroki do 14 leta starosti in nosečnicam, ki so se zaradi različnih okoliščin znašle v trenutni ali dalj časa trajajoči socialni stiski ali imajo družinske težave in nimajo drugih možnosti bivanja skupaj z otrokom ter so pripravljene aktivno reševati svojo stisko. Namen strokovnega dela je v strokovni podpori uporabnicam, da si čimpreje uredijo samostojno življenje izven Materinskega doma. Materinski dom v Šempetru je blagoslovil in skupaj z županom Milanom Turkom in Mileno Brumat, direktorico Zavoda Samaritan, odprl škof Jurij Bizjak. Želimo si, da bi domovanje postalo varno in toplo zavetje za vse uporabnice in njihove otroke, za katere je začasna nastanitev v domu edina možna rešitev.


Povezave: Fotogalerija
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.