Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu precej jasno, proti zahodu pa bo oblačnost naraščala. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
11°C | 17°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
12°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Poziv organizacijam, športnimi, ......


ŠPORT, KULTURA, ŠOLSTVO, DOGODKI

| |
10.06.2015      9:48
A A

Poziv organizacijam, športnimi, športno-umetnostnim in drugim društvom oz. klubom za prijavo mladih na sprejem župana Občine Šempeter-VrtojbaDeli:

Župan Občine Šempeter–Vrtojba, mag. Milan Turk bo letos priredil svečani sprejem uspešnih mladih iz občine Šempeter-Vrtojba s področja šolstva, kulture in umetnosti ter športa. Sprejem bo v petek, 19. junija 2015, ob 10. uri, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba.


Pozivamo vas, da nam dostavite predloge z naslednjimi kriteriji:

 

SREDNJE ŠOLE IN VISOKOŠOLSKE ORGANIZACIJE, na področju kulture, umetnosti ali športa IN ŠPORTNI TER ŠPORTNO - UMETNOSTNI KLUBI IN DRUŠTVA TER DRUGA DRUŠTVA IN KLUBI lahko predlagajo dijake, študente, oziroma člane društev, s stalnim prebivališčem v Občini Šempeter-Vrtojba, ki so v šolskem letu 2014/15 dosegli:

- 1. mesto, 1. nagrado ali zlato priznanje na srednješolskih državnih tekmovanjih

 

ali z dosežki na področju kulture, umetnosti, športa in drugo:

- na regijskih in na državnih tekmovanjih 1. mesto, zlato nagrado oz. priznanje ali 1. nagrado,

- na večjih mednarodnih tekmovanjih (evropsko, svetovno ali primerljivo) 1. – 3. mesto, nagrado ali posebno priznanje,

- udeležbo na svetovnem tekmovanju.

 

Prosimo, da nam predloge za sprejem pri županu dostavite najkasneje do ponedeljka, 15. junija 2015, na naslov Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3/a, 5290 Šempeter pri Gorici. Predloge lahko pošljete tudi po faxu št. 335 10 07 in e-mailu: ksenija.usaj@sempeter-vrtojba.si

 

Na sprejem so vabljeni mladi občani do 29. leta starosti. Prosimo, da ob imenu in priimku navedete tudi dosežek z obrazložitvijo, ki jo bomo povzeli na sprejemu, poln naslov ter mentorja oz. trenerja, da lahko pošljemo vabilo.

 

Še naprej vam želimo uspešno delo in mnogo odličnih rezultatov!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.