Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Poziv organizacijam, športnimi, ......


ŠPORT, KULTURA, ŠOLSTVO, DOGODKI

| |
10.06.2015      9:48
A A

Poziv organizacijam, športnimi, športno-umetnostnim in drugim društvom oz. klubom za prijavo mladih na sprejem župana Občine Šempeter-VrtojbaDeli:

Župan Občine Šempeter–Vrtojba, mag. Milan Turk bo letos priredil svečani sprejem uspešnih mladih iz občine Šempeter-Vrtojba s področja šolstva, kulture in umetnosti ter športa. Sprejem bo v petek, 19. junija 2015, ob 10. uri, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba.


Pozivamo vas, da nam dostavite predloge z naslednjimi kriteriji:

 

SREDNJE ŠOLE IN VISOKOŠOLSKE ORGANIZACIJE, na področju kulture, umetnosti ali športa IN ŠPORTNI TER ŠPORTNO - UMETNOSTNI KLUBI IN DRUŠTVA TER DRUGA DRUŠTVA IN KLUBI lahko predlagajo dijake, študente, oziroma člane društev, s stalnim prebivališčem v Občini Šempeter-Vrtojba, ki so v šolskem letu 2014/15 dosegli:

- 1. mesto, 1. nagrado ali zlato priznanje na srednješolskih državnih tekmovanjih

 

ali z dosežki na področju kulture, umetnosti, športa in drugo:

- na regijskih in na državnih tekmovanjih 1. mesto, zlato nagrado oz. priznanje ali 1. nagrado,

- na večjih mednarodnih tekmovanjih (evropsko, svetovno ali primerljivo) 1. – 3. mesto, nagrado ali posebno priznanje,

- udeležbo na svetovnem tekmovanju.

 

Prosimo, da nam predloge za sprejem pri županu dostavite najkasneje do ponedeljka, 15. junija 2015, na naslov Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3/a, 5290 Šempeter pri Gorici. Predloge lahko pošljete tudi po faxu št. 335 10 07 in e-mailu: ksenija.usaj@sempeter-vrtojba.si

 

Na sprejem so vabljeni mladi občani do 29. leta starosti. Prosimo, da ob imenu in priimku navedete tudi dosežek z obrazložitvijo, ki jo bomo povzeli na sprejemu, poln naslov ter mentorja oz. trenerja, da lahko pošljemo vabilo.

 

Še naprej vam želimo uspešno delo in mnogo odličnih rezultatov!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.