Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 5 stopinj C.
2°C | 4°C
torek, 17.01.2017
2°C | 4°C
sreda, 18.01.2017
0°C | 5°C
četrtek, 19.01.2017
-1°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-5°C | 6°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 13h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
2°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Sklep o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka ......


GOSPODARSTVO, OBVESTILA, EVROPSKI PROJEKTI

| |
27.01.2015      15:40
A A

Sklep o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev Občinskega podrobnega prostorskega načrta Mestno središče v ŠempetruDeli:

Župan Občine Šempeter-Vrtojba je sprejel Sklep o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev Občinskega podrobnega prostorskega načrta Mestno središče v Šempetru, ki si ga lahko ogledate TUKAJ.
 

Dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN bo javno razgrnjen v prostorih Občine Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, Šempeter pri Gorici, kjer bo ogled možen v času uradnih ur in na občinski spletni strani. Razgrnitev bo trajala od vključno torka, 3. februarja 2015, do vključno srede, 18. februarja 2015.


Javna obravnava dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev OPPN bo potekala v sredo, 11. februarja 2015, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba s pričetkom ob 17.30.


Pripombe na razgrnjen dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN lahko vsi zainteresirani ustno podajo na javni obravnavi, jih v času trajanja javne razgrnitve v pisni obliki posredujejo Občini Šempeter-Vrtojba ali jih v času trajanja javne razgrnitve posredujejo na elektronski naslov info@sempeter-vrtojba.si.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Priloge:
PDF
sklep o pričetku javne razprave
35679_sklepopricetkujavnerazpravespremembeindopolnitveoppnmestnosredisce.pdf (241,87 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.