Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Predlog Odloka o spremembah in dopolnitvah ......


GOSPODARSTVO, LOKALNE SKUPNOSTI, OBVESTILA

| |
24.02.2014      10:30
A A

Predlog Odloka o spremembah in dopolnitvah št. 1 Odloka o Občinskem prostorskem načrtu Občine Šempeter-Vrtojba



Deli:

Občinski svet je v decembru 2013 sprejel Občinski prostorski plan. Še pred pričetkom veljavnosti oz. še pred pričetkom njegove uporabe je občinska uprava opazila, da je prišlo do očitne napake v tekstu 56. člena. Zato objavljamo predlog Predlog Odloka o spremembah in dopolnitvah št. 1 Odloka o Občinskem prostorskem načrtu Občine Šempeter-Vrtojba.

 

Obrazložitev in predlog odloka najdete TUKAJ.

 

Popravo očitnih napak po t.i. hitrem postopku sprememb in dopolnitev OPN omogoča 53. a člen Zakona o prostorskem načrtovanju (v nadaljevanju Zakon). Predlagan popravek je skladen z drugo alineo 1. odstavka 53.a člena, saj gre za spremembo, ki odpravlja neskladje med posameznimi določbami izvedbenega dela OPN in je posledica očitne napake. Zakon določa, da se v kratkem postopku OPN spremeni in dopolni na način kot je v občini predpisan za sprejem drugih občinskih odlokov s tem, da mora biti predlog sprememb in dopolnitev skupaj z obrazložitvijo pred sprejemom na občinskem svetu javno objavljen na oglasni deski in v svetovnem spletu najmanj 15 dni in v tem času javnosti omogočeno tudi podajanje pripomb na objavljeno gradivo.

 

Vsi zainteresirani lahko svoje pripombe na objavljeno gradivo do vključno ponedeljka, 10. marca 2014, v pisni obliki posredujejo Občini Šempeter-Vrtojba (na naslov Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici) ali jih v času trajanja javne razgrnitve posredujejo na elektronski naslov obcina.sempeter-vrtojba@siol.net.

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!



Bodite prvi pri oddaji mnenja.