Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
2°C | 4°C
sreda, 18.01.2017
0°C | 5°C
četrtek, 19.01.2017
-1°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-5°C | 6°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 19h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h.
2°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Ponovno vzpostavljena nemotena dobava ......


OBVESTILA

| |
09.10.2014      17:17
A A

Ponovno vzpostavljena nemotena dobava zemeljskega plinaDeli:

Civilna zaščita Občine Šempeter-Vrtojba obvešča, da bo v četrtek, 9. oktobra 2014, po 21. uri ponovno vzpostavljena nemotena dobava zemeljskega plina. Upravljavci plinovoda bodo po tej uri od »vrat do vrat« odpirali plinske pipe na objektih ter po potrebi stanovalcem svetovali kako odzračiti sistem.

Spomnimo

 

V sredo, 8. oktobra 2014, je zaradi obilnega deževja prišli do podora stene gradbene jame in do nevarnosti poškodbe plinovoda. Zato je bila motena dobava zemeljskega plina na celotnem območju spodnje Vrtojbe (južno od cerkve Ul. 9. Septembra, Zapučke, Griči, Gramozna pot). Nevarnosti eksplozije pa ni bilo, saj plin iz cevi ni uhajal.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.