Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
16°C | 19°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka ......


OBVESTILA

| |
14.01.2014      10:33
1
A A

Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev Občinskega podrobnega prostorskega načrta Mlake (Ledine) v Šempetru pri Gorici - 1. fazaDeli:

Od ponedeljka, 13. januarja, je javno razgrnjen dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta Mlake (Ledine) v Šempetru pri Gorici – 1. faza (v nadaljevanju spremembe in dopolnitve OPPN) ter okoljsko poročilo za načrt.

 

Dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN z okoljskim poročilom bo javno razgrnjen v prostorih Občine Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, Šempeter pri Gorici, ogled bo možen v času uradnih ur. Gradivo bo dostopno tudi na spletni strani občine: www.sempeter-vrtojba.si v rubriki razpisi, pozivi in naznanila/naznanila.


Razgrnitev bo trajala od vključno ponedeljka, 13. januarja, do vključno četrtka, 13. februarja 2014.


Javna obravnava dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev OPPN in okoljskega poročila bo potekala v četrtek, 6. februarja 2014, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba s pričetkom ob 17. uri.


Pripombe na razgrnjen dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN in na okoljsko poročilo lahko vsi zainteresirani ustno podajo na javni obravnavi, jih v času trajanja javne razgrnitve v pisni obliki posredujejo Občini Šempeter-Vrtojba ali jih v času trajanja javne razgrnitve posredujejo na elektronski naslov obcina.sempeter-vrtojba.@siol.net.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Zanima Me.
Zanima Me. Se strinjam0 Se ne strinjam0
Kolikor sem bral priloge, bomo dobili ŠPAR (predvideno) enkrat decembra letos?

17.01.2014 ob 14:43:04 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
StranBodite prvi pri oddaji mnenja.