Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
13°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 18°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 20°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka ......


OBVESTILA

| |
14.01.2014      10:33
1
A A

Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev Občinskega podrobnega prostorskega načrta Mlake (Ledine) v Šempetru pri Gorici - 1. fazaDeli:

Od ponedeljka, 13. januarja, je javno razgrnjen dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta Mlake (Ledine) v Šempetru pri Gorici – 1. faza (v nadaljevanju spremembe in dopolnitve OPPN) ter okoljsko poročilo za načrt.

 

Dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN z okoljskim poročilom bo javno razgrnjen v prostorih Občine Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, Šempeter pri Gorici, ogled bo možen v času uradnih ur. Gradivo bo dostopno tudi na spletni strani občine: www.sempeter-vrtojba.si v rubriki razpisi, pozivi in naznanila/naznanila.


Razgrnitev bo trajala od vključno ponedeljka, 13. januarja, do vključno četrtka, 13. februarja 2014.


Javna obravnava dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev OPPN in okoljskega poročila bo potekala v četrtek, 6. februarja 2014, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba s pričetkom ob 17. uri.


Pripombe na razgrnjen dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN in na okoljsko poročilo lahko vsi zainteresirani ustno podajo na javni obravnavi, jih v času trajanja javne razgrnitve v pisni obliki posredujejo Občini Šempeter-Vrtojba ali jih v času trajanja javne razgrnitve posredujejo na elektronski naslov obcina.sempeter-vrtojba.@siol.net.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Zanima Me.
Zanima Me. Se strinjam0 Se ne strinjam0
Kolikor sem bral priloge, bomo dobili ŠPAR (predvideno) enkrat decembra letos?

17.01.2014 ob 14:43:04 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7

Bodite prvi pri oddaji mnenja.