Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Ponekod na zahodu je možen občasen rahel dež. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
10°C | 16°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina uspešna na Javnem razpisu Fundacije za ......


ŠPORT, TURIZEM, OBČINSKE

| |
18.04.2016      17:18
A A

Občina uspešna na Javnem razpisu Fundacije za šport za sofinanciranje gradnje športnih objektovDeli:

Že lani oktobra je Občina Šempeter-Vrtojba uspešno zaključila prvo fazo izvedbe »Športnega parka Šempeter«. V okviru prve faze je bilo urejeno nogometno igrišče ter poligon za gravitacijske kolesarje. Vse od dneva odprtja postaja Športni park vedno bolj športno, rekreacijsko in tudi turistično zanimiv, saj privablja številne obiskovalce.

 

Za nadaljevanje izvedbe športnega parka, in sicer za izvedbo programa »Športni park Šempeter – II. faza«, je Občina Šempeter-Vrtojba uspešno kandidirala na Javnem razpisu Fundacije za šport za sofinanciranje gradnje športnih objektov v letih 2016, 2017 in 2018, ki je bil objavljen novembra lani.  

 

Na področju gradnje športnih objektov je Fundacija za šport obravnavala kar 287 vlog, ki so prispele na javni razpis. Ena izmed teh je bila tudi vloga Občine Šempeter-Vrtojba, ki je na razpisu kandidirala s projektom »Športni park Šempeter – II. faza«. V tem okviru namerava občina obstoječim športnim površinam dodati nove: igrišča za odbojko na mivki z dvema igralnima poljema ter fitnesa na prostem vključno z vadbenim poligonom »street workout« ter ureditev celotnega območja s pripadajočo komunalno infrastrukturo. Vrednost prijavljenega programa je ocenjen na skupaj 156.854,66 EUR skupaj z DDV, od tega bo Fundacija za šport v treh letih sofinancirala 30.857,00 EUR, preostala sredstva pa bo krila občina.   

 

Z novimi športnimi površinami bo šempetrski Športni park še v večji meri postal urbana lokacija za druženje ter skozi šport občanom in obiskovalcem omogočal kvalitetno preživljanje prostega časa.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.