Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 26.05.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo razjasnilo in jutro bo precej jasno s temperaturami med 6 in 12 stopinj C.
11°C | 26°C
sobota, 27.05.2017
11°C | 28°C
nedelja, 28.05.2017
13°C | 28°C
ponedeljek, 29.05.2017
12°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nagrajenci spomladanske nagradne križanke


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
19.05.2016      10:42
A A

Nagrajenci spomladanske nagradne križankeNagrajenec Boris Lukežič iz Šempetra...
Nagrajenec Boris Lukežič iz Šempetra...
Deli:

V spomladanski številki Glasila smo vam pripravili novo pridobitev – Nagradno križanko z bogatimi nagradami, ki jih je v spomladanski številki podarilo lokalno podjetje Bimed, d. o. o.. Z veseljem vam sporočamo, da se je na našo nagradno križanko odzvalo kar 14 križankarjev z v celoti rešenimi križankami in med njimi smo 5. maja 2016 izžrebali dobitnike treh nagradnih paketov podjetja Bimed. Nagrajenci spomladanske nagradne križanke, Boris Lukežič iz Šempetra, Anton Kozar iz Vrtojbe in Anton Furlan iz Šempetra, so nagradne pakete prevzeli na Občini Šempeter-Vrtojba.

Z veseljem pa vam sporočamo še, da je podjetje Bimed, d. o. o., tokrat poskrbelo tudi za tolažilne nagrade za vse, ki so nam poslali rešeno križanko. Sodelujočim smo nagrade poslali po pošti in upamo, da smo vam tako dali še večjo željo po sodelovanju v naših nagradnih igrah.

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo tako člani Uredniškega odbora kot samo podjetje Bimed, d. o. o. in seveda vabimo vas k sodelovanju v naših nagradnih igrah, mogoče bo naslednjič sreča prav na vaši strani.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3
27.05.201 | Šport
Kolesarjenje Vrtojba-Medea

Bodite prvi pri oddaji mnenja.