Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 30.03.2017

pretežno jasno
Danes dopoldne bo večinoma sončno, popoldne pa delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
5°C | 24°C
petek, 31.03.2017
5°C | 24°C
sobota, 01.04.2017
6°C | 22°C
nedelja, 02.04.2017
6°C | 22°C
ponedeljek, 03.04.2017
6°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 30.3.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nagrajenci spomladanske nagradne križanke


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
19.05.2016      10:42
A A

Nagrajenci spomladanske nagradne križankeNagrajenec Boris Lukežič iz Šempetra...
Nagrajenec Boris Lukežič iz Šempetra...
Deli:

V spomladanski številki Glasila smo vam pripravili novo pridobitev – Nagradno križanko z bogatimi nagradami, ki jih je v spomladanski številki podarilo lokalno podjetje Bimed, d. o. o.. Z veseljem vam sporočamo, da se je na našo nagradno križanko odzvalo kar 14 križankarjev z v celoti rešenimi križankami in med njimi smo 5. maja 2016 izžrebali dobitnike treh nagradnih paketov podjetja Bimed. Nagrajenci spomladanske nagradne križanke, Boris Lukežič iz Šempetra, Anton Kozar iz Vrtojbe in Anton Furlan iz Šempetra, so nagradne pakete prevzeli na Občini Šempeter-Vrtojba.

Z veseljem pa vam sporočamo še, da je podjetje Bimed, d. o. o., tokrat poskrbelo tudi za tolažilne nagrade za vse, ki so nam poslali rešeno križanko. Sodelujočim smo nagrade poslali po pošti in upamo, da smo vam tako dali še večjo željo po sodelovanju v naših nagradnih igrah.

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo tako člani Uredniškega odbora kot samo podjetje Bimed, d. o. o. in seveda vabimo vas k sodelovanju v naših nagradnih igrah, mogoče bo naslednjič sreča prav na vaši strani.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.