Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 06.12.2016

jasno
Danes bo pretežno jasno, dopoldne bo po nekaterih nižinah megla ali nizka oblačnost. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 8, na Primorskem do 12 stopinj C.
-1°C | 13°C
sreda, 07.12.2016
-3°C | 11°C
četrtek, 08.12.2016
-6°C | 10°C
petek, 09.12.2016
0°C | 10°C
sobota, 10.12.2016
-3°C | 10°C
Opozorila
Torek, 6.12.2016 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Uspela 10. združena šempetrsko-vrtojbenska ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
21.03.2013      19:04
A A

Uspela 10. združena šempetrsko-vrtojbenska salamjada in briškuljadaDeli:

V soboto, 16. marca 2013, je v Gasilskem domu v Šempetru pri Gorici potekala 10. združena šempetrsko-vrtojbenska salamjada in briškuljada, ki so jo organizirali Krajevna odbora Šempeter pri Gorici in Vrtojba ter OZVVS Veteran sekcija Šempeter-Vrtojba. Za priznanje najboljše v občini se je potegovalo 13 salam. Medtem ko je 6 članska strokovna komisija ugotavljala kakovost vzorcev je v drugem prostoru potekalo tekmovanje v briškuli, ki se ga je udeležilo 19 parov, od tega 2 ženska. Po prvih napetih bojih in končanem drugem krogu briškuljade, je komisija opravila svoje delo ter razglasila rezultate ocenjevanja salam. Po pokušini vseh vzorcev, se je nadaljeval turnir, ki je v razburljivi in tesnih dvobojih polfinala in finala, določil zmagovalca. Župan mag. Milan Turk in predsednik sekcije OZVVS Veteran g. Janko Lutman sta najboljšim čestitala in podelila priznanja, pokale ter praktične nagrade.

Miloš Vižin

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.