Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Materinski dan s pesmijo obeležili tudi v ......


LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA

| |
24.03.2013      18:00
A A

Materinski dan s pesmijo obeležili tudi v VrtojbiDeli:

V petek, 22. marca, je Društvo žena Vrtojba organiziralo praznovanje materinskega dne na katerem so sodelovali Otroški cerkveni zbor Vrtojba in Mladinski zbor Šempeter-Vrtojba pod vodstvom Mojce Maver Podbersič. Zbranim v Mladinskem centru Vrtojba je zapel je tudi zbor Društva žena pod vodstvom Uroša Ceja. Glasbene točke je z mislimi o materinstvu prepletel Radoš Bolčina, ki pravi: »Materinstvo je najsilovitejša nravna sila v zgodovini. Materinska ljubezen skrbno bdi nad otroštvom; njen blagi vpliv ohranja mladost čisto in častno; zrela leta navdihuje in krepi značaj prav do zadnjega. 'Mati' je naziv, ki povzdiguje žensko do najvišjega dostojanstva.«

.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.