Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
14°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Materinski dan s pesmijo obeležili tudi v ......


LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA

| |
24.03.2013      18:00
A A

Materinski dan s pesmijo obeležili tudi v VrtojbiDeli:

V petek, 22. marca, je Društvo žena Vrtojba organiziralo praznovanje materinskega dne na katerem so sodelovali Otroški cerkveni zbor Vrtojba in Mladinski zbor Šempeter-Vrtojba pod vodstvom Mojce Maver Podbersič. Zbranim v Mladinskem centru Vrtojba je zapel je tudi zbor Društva žena pod vodstvom Uroša Ceja. Glasbene točke je z mislimi o materinstvu prepletel Radoš Bolčina, ki pravi: »Materinstvo je najsilovitejša nravna sila v zgodovini. Materinska ljubezen skrbno bdi nad otroštvom; njen blagi vpliv ohranja mladost čisto in častno; zrela leta navdihuje in krepi značaj prav do zadnjega. 'Mati' je naziv, ki povzdiguje žensko do najvišjega dostojanstva.«

.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.