Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu večinoma sončno. Drugod bo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
12°C | 18°C
torek, 25.10.2016
16°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 19°C
petek, 28.10.2016
6°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Vrtojbenski krajevni praznik obogaten z ......


KULTURA

| |
17.10.2011      18:28
A A

Vrtojbenski krajevni praznik obogaten z otvoritvijo Mladinskega centra VrtojbaMladinski center Vrtojba v svoji novi podobi.
Mladinski center Vrtojba v svoji novi podobi.
Deli:

Občina Šempeter-Vrtojba v sodelovanju s Krajevnim odborom Vrtojba vabi na prireditve ob Krajevnem prazniku in otvoritvi prenovljenega in dozidanega Mladinskega centra Vrtojba. Na otvoritvenem večeru, ki bo v soboto, 22. oktobra 2011, bodo sodelovali učenci Osnovne šole Ivana Roba Šempeter pri Gorici, Pevski zbor Vrtca Sonček, mladi glasbeniki in baletka iz Glasbene šole Nova Gorica, Zbor Društva žena Vrtojba, MeP zbor Ciril Silič, MeP zbor Vrtojba, Cerkveni mladinski zbor Vrtojba in plesalci Plesne šole Kreart. Številne nastopajoče je v skupen program povezala Mojca Maver Podbersič.


V nedeljo, 23. oktobra 2011, ob 18. uri pa bo domača amaterska gledališka skupina KD Vrtejbenska igralska kompanija odigrala komedijo Doris Jarc, ki jo je tudi režirala, Umetniška terapija ali kdo koga zdravi.

 

Po predstavi bo sledila otvoritev razstave fotografij Sandija Gorkiča.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.