Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

pretežno jasno
Danes bo večinoma oblačno ali megleno, predvsem na jugu in vzhodu bo občasno rahlo snežilo. V višjih legah nad okoli 900 m in na Primorskem bo pretežno jasno. Pihala bo šibka do zmerna burja, ki se bo proti večeru krepila. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 0, na Primorskem do 8 stopinj C.
-3°C | 7°C
sreda, 25.01.2017
-4°C | 6°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 5°C
petek, 27.01.2017
-5°C | 8°C
sobota, 28.01.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
7°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Intervju

Je strah res votel?


INTERVJU

| |
14.12.2011      20:10
A A

Je strah res votel?


Mag. Andrej Debeljak, zakonski in družinski terapevt, je človek, ob katerem se ti zazdi, da je v življenju mogoče vse: premagati sebe, svoja prepričanja in strahove, ne da bi pri tem želeli spreminjati druge. Njegovo življenje mu je kljub mladosti postreglo z neprecenljivimi izkušnjami, ki jih je, kot pravi sam, moral doživeti, da danes živi polno in izpopolnjeno življenje.


Deli:

Andrej Debeljak je pri komaj 16 letih doživel hudo prometno nesrečo, v kateri je bil klinično mrtev. Izkušnja, ki mu je zagotovo spremenila življenje: doživel jo je kot duša, o kateri mnogi še vedno neradi govorijo, ali drugače, v njen obstoj ne verjamejo. Življenje, kot ga poznamo, se mu je k sreči vrnilo, sam pa se je kmalu zatem podal v duhovniški poklic. Svoje poslanstvo je odlično opravljal, ljudem je zlezel pod kožo. Ker sam verjame, da v svojem življenju preveč sledimo lastnemu razumu in zlasti egu, zatiramo pa svoj notranji glas, je zapustil duhovniške vode in sledil srcu. Danes je srečno poročen, ima dva otroka in živi polno zakonsko življenje.

Njegovo znanje sega na številna področja, ki so v današnji družbi precej ranljiva. Svetuje posameznikom v stiski, nudi zakonsko ter družinsko svetovanje, izvaja paliativno oskrbo. V tokratnem intervjuju je izpostavil predvsem »soočanje s strahovi«. Več o tem in še veliko več si preberite v zimski izdaji Glasila Občine Šempeter-Vrtojba.
Povezave:Sempeter-vrtojba
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.