Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
8°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 21°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
9°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
8°C
19°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Vabljeni na čezmejni zaposlitveni sejem – ......


GOSPODARSTVO, OBVESTILA

| |
09.04.2013      16:16
A A

Vabljeni na čezmejni zaposlitveni sejem – »Ustvarjamo zaposlitvene priložnosti«Deli:

Geografska ali poklicna mobilnost in prilagodljivost sta postali dve ključni prioriteti za zmanjševanje neskladja na trg dela. Navkljub recesiji še vedno obstajajo potrebe po določenih profilih, ki jih delodajalci ne uspejo zapolniti. Na drugi strani pa je večji priliv brezposelnih, ki iščejo zaposlitvene priložnosti.

Zato Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Nova Gorica, v okviru Eures čezmejnega partnerstva EURADRIA tudi letos organizira čezmejni zaposlitveni sejem – »Ustvarjamo zaposlitvene priložnosti«, ki bo potekal v četrtek, 11. aprila, med 11. in 16. uro v prostorih Mestne občine Nova Gorica in je namenjem brezposelnim, iskalcem zaposlitve, študentom, delodajalcem ter njihovim združenjem z obeh strani meje. Glavni cilj partnerstva EURADRIA je s pomočjo informiranja, svetovanja in povezovanja vseh akterjev na trgu dela spodbujati mobilnost delovne sile v čezmejnih regijah.

Na sejmu se bodo tako predstavili delodajalci in agencije za posredovanje zaposlitve iz Slovenije in Italije, partnerske organizacije ter predstavništva Evropskih mrež. V avli in pred vhodom Mestne občine Nova Gorica se bodo predstavljali razstavljalci, v dvorani pa se bodo odvijale spremljevalne aktivnosti z zagotovljenim simultanim prevajanjem.


Priloge:
PDF
Vabilo in program čezmejnega zaposlitvenega sejma
11495_zgibanka.pdf (266,19 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7

Bodite prvi pri oddaji mnenja.